halılarımı yıkamaya verecegim ama nereye!

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve ccerence tarafından 9 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ccerence
  1. ccerence

ccerence Guest

arkadaşlar ben 1senelik evliyim.bir hata yaptım ve mutfagın tonunu biraz açık aldım :) neyse şimdi 3-4haımı yıkamaya vermek istiyorum.ama semtte yeni oldugum için hangisi iyidir hangisi kötüdür bilemiyorum.internetten baktım fatih halı yıkama die bi yer sitesi hoşuma gitti ama dükkanları hiç gözüme ilişmedi hani naıs bi yerdir bilemiyorum 2i5dan yıkıyorlarmış.
    bana bir yer tavsiye edebilir misiniz? öveçler 4.cadde- öveçler 2.cadde- sokullu caddesi buralarda olabilir.ya da tavsiye edeceginiz yer buralara yakın ve gelip alabilecek iyi yerlerse gene uyarım.
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.halılar yeni o yüzden korkuyorum :p

2. 9 Temmuz 2008
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşım ben daha 20 gün önce yıkamaya verdim, çok güzel yıkandı. 4-5 günde teslim ettiler. Ama ben Yenimahalle'de Mert Halı yıkamaya verdim. Sen Öveçler diyorsun, orada bildiğim bir yer yok. Konu komşuya sor bakalım, tavsiye edecekleri biryer varmıymış. Bu işler tavsiyeyle oluyor biliyorsun.:smiley-cool:

4. 9 Temmuz 2008
  5. ccerence

ccerence Guest

evet canım öyle ama binamız da yeni hani herkes buraya yeni taşındı sanmam pek bi bilgileri oldugunu yakından taşınmadılarsa bi de aslında kimseyi tanımıyorum.eşimin ailesi akrabaları falan da bu tarafta oturuyor ama kimse bi marka bi isim veremedi sorduklarımdan :bbo: ben de muhakkak sitede buralarda oturan ya da oturmuş birileri vardır die buraya konu açmaya karar verdim.bugün ögrenip versem tam süper olacak :lepi: konuştugum yerde 4-5gün dedi bana uygun gibi geldi ama işte bilemedimki riske de edemicem.

...
    ...

hadi kızlar yok mu buralarda oturan gamyoncuiremsu

6. 15 Temmuz 2008
  7. ekrkebkafk

ekrkebkafk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ccerence ben 2 yıldır halılarımı star halıya veriyorum. çok da memnunum. koyunlunun halısı ve krem rengi istersen telefonunu vereyim

8. 15 Temmuz 2008
  9. filizim

filizim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bende ostimde bir yer var oraya veriyorum çok güzel yıkıyorlar.Yumoş yumoş geliyo halılarım..Anadou halı yıkama...İstersen tel ve adreside var.

10. 15 Temmuz 2008
  11. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    ben halıcıoğlundayım
    bende istiyorum tel no verebilir misiniz

12. 15 Temmuz 2008
  13. ekrkebkafk

ekrkebkafk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    lady34 biz ankaradayız sana yardımcı olamıycam üzgünüm

14. 15 Temmuz 2008
  15. my_sakura

my_sakura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz de bu sene bi şirkete verdik aradık geldiler aldılar sonra poşetlenmiş bi şekilde geri getirdiler ve güzel olan makine ile yıkıyorlar makine derken evdekilerden değil sanayi tipi halılar 3 gün evde deterjan koktu güzel yıkamışlar nerede olduklarını bilmiyorum ama istersen numara verebilirim canım

16. 15 Temmuz 2008
  17. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    aaa :bbo: pardon yaa coksekeriremsu

18. 7 Mayıs 2014
  19. hasbe

hasbe Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    mrb arkadaşlar.bende yaklaşık 8 yıldır düzenli olarak küçükesatta ender halı yıkama isminde bi firmaya veriyorum halılarımı.gerçekten çok memnunum.çok profesyonel çalışıyorlar.tüm tanıdıklarıma tavsiye ettim herkes çok memnun.sizede tavsiye ederim hiç çekinmeden arayın.tertemiz poşetlenmiş bir vaziyette dedikleri gün ve saatte teslim ediyolar.hiç sıkıntı çekmedim.