halit firat erden hakkinda bilgi verin kizlar lutfen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kaymaklim tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kaymaklim
  1. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar beni taniyosunuz 2 tup denedim ama olmadi malesef :1no2:

ben 2.denememi fransada yaptirdim ve hic hic memnun kalmadim sonuc yuzunden

simdi ise alman hastanesinde denemek istiyorum luten bilgi verin bana gidiyimmi

bu doktora lutfen yardimci olun bana bu son denemem olucak cunki igneler bobreklerime

agri yapiyor buyuzden cooook dikkatli olmam lazi yarim lutfennnnnn :a015: :a015: :çok üzgünüm:

2. 22 Nisan 2009
  3. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    canım ben de bahçeciye gidiyorum ama benim dr um başka. halit firat erden e dr günay gitmişti geçen ay şimdi hamile. o çok tavsiye ediyor. ben de hep almanın labaratuarının tavsiyesini duydum. onun için oraya gidiyorum. başarı oranları da çok yüksek. para için hemen herşeyi yapalım tüp yapalım diye atlamıyorlar. genelde tedavileri başka yerde sonuçlanmamış hastalar gidiyormuş hep son seçenek olarak ki buna rağmen başarı oranı en yüksek yer. bu arada ilgi alakadan ölmüyorsun ama ben sonuclara bakıyorum. hayırlısı canım a.s.

4. 22 Nisan 2009
  5. AYCANXIXLAYDA

AYCANXIXLAYDA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşım;

Ben Mart ayı içerisinde Halit Bey gittim ultrasonla muayene etti. Eşimden ve benden bir sürü tahlil istesi. Onların sonucuna göre bahçeci kliniğinde Murat Beye yönlendirdi.Murat Bey tamam artık tüp bebek tedavisine başlayabilirler dedikleri zaman bana gelin dedi Halit Bey..Kesinlikle emin olmadan başlamıyorlar.. Murat Bey' e Cuma günü kontrole gideceğim. Bir önceki randevumuzda artıkMayıs ayında başlayabiliriz dedi..En azından bir ön görüşmeye gidebilirsin. Hem kafandaki sorulara yanıt bulmuş olursun..Ekip olarak iyi çalıştıklarını gördüm ve şimdilik memnunum. İnşallah olumlu sonuç alırım ve herkes alır...

6. 22 Nisan 2009
  7. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşımın doktoruydu çok memnundu şimdi bır oğlu var tavsıye edıyoo herkese bende gıt derım canım yolun açık ols

8. 22 Nisan 2009
  9. DrGunay

DrGunay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Halit Erden i kesinlikle tavsiye ederim canım.
    Çokk başarılı bir dokrot.Kendi üzerinde çalışan başarısı daim yenilenen birisi.Hem para için zorla gel tüp bebek yapalım diye bir huyu da yok.Benim ona gitmem tamamile bir tesadif oldu.İnternetden email adreslerine yazmıştım sorunlarımı tel de bırakmışdım.Ama aslında beni arayacaklarını sanmıyordum.Bir gün telime çagrı geldi.Merhaba ben Alman hastanesinden Özlem hanım.Buyrun dedim.İnternetden bize yazmışsınız dedi.Sizi Doktorumuz Halit beye bağlıyorum dedi.Halit beyler görüştüm bütün sorularıı yanıtladı.Gel görüşelim dedi.Sonra öğrendim ki ben mail okunduğu zaman hastanede halit bey varmış o yüzden o yanıtlamış.Ve de bunu tanrım yaptı.Hiç düşünmeden Halit beye gittim ve ilk görüşmeden için isindi.İnsana morel veriyor.Benii sıfırdan başlayarak muayene etti.genetik tanı rahim filmi bir sürü test istedi.Ve bunları yaptırdım ki sonradan olumsuz bir şey olursa allah korusun aklımıza takılan bir şey olmasın diye.Bende genetik de heteroziqot taşıyıcısı gibi bir şey çıktı.Yani hamile kalırsam bile düşük yapma gibi bir durumum varmışBunu bilmemiz bize onu önlememiz için şans kazandırdı dedi doktorum.Şimdi onu engellemek için ilaç kullanıyorum.Bir az komik birisi.İnsana morel veriyor.Seni buradan bayağı bir yüklü göndericem derdi hep.Neyse onun hakkında çok şeyler konuşa bilirim canım.Ben Halit beyden çokkkk yerle gökkadar memnunum canım.Şimdi kendin düşün.Ben tedavimi memorialda pilanlıyordum aslında ama Halit beyden gelen telefon 1 saniyede kararlarımı değişti canım.
    Alman hastenesinin labaratuarı olağın üstü canım.Tüp bebekte de en önemlisi labaratuvarın iyi olması canım.
    Şimdi elin Fransasından kalkıp geliyorsun da iyi düşün iyi araştır.Yazdıklarınla kafanı karıştırmak istemem canım.
    Tedavin şimdiden hayırlı ugurlu olsun canım.Henüz yaşın çok genc.Eminim bu son tedavin olucak ve mutlu sona ericeksin..:1hug:

10. 23 Nisan 2009
  11. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insallah bu doktordaan guzel sonuclar alabilirim coook sagolun kizlar biliyosunuz nekadarda olsa insanin kafasi karisiyor cook iyi dusunup karar vermem lazim...

kizlar taniyanlar varsa yazsin ok optuma.s.

12. 23 Nisan 2009
  13. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  14. 23 Nisan 2009
  15. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar baska kimse yokmu yaa bu doktora giden???

16. 23 Nisan 2009
  17. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    ................................

Son düzenleme: 15 Nisan 2010
  18. 19 Temmuz 2009
  19. meleklerime

meleklerime Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım sen halit beyi soralı epey olmuş... yeni okudum... geçen yıl ilk denememizi yaptık.. halit bey doktorumuzdu... şimdi 8 aylık ikizlerim var.. ada ve arda... darısı başına gönül rahatlığı ile gidebilirsin