Halk eğitim kafamı karıştırdı

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve LoreleXIX tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : LoreleXIX
  1. LoreleXIX

LoreleXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaşlar aslında dert değilde çok kafamı kurcalayan birşey var.
    geçenlerde halk eğitime gittim bilgisayar kursuna yazılmak için 150 ytl ücret istendi benden ama öğrendim ki bir arkadaşımdan ücret talep etmemişler .. başka bir arkadaşımada ücreti öğretmeninle konuşursun demişler . anlaşılan hep başka telden çalmışlar . ücretli mi ücretsizmi kafam karıştı herhangi bir bilginiz varsa söyleyebilirmisiniz ? teşekkürler..

2. 5 Kasım 2008
  3. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ısmek kursu yokmu yakınında onlara basvur ıstersen kayıt alıyolar dıye bılıyorum
    halk egıtımın de parasız oldugunu bılıyorum ama senden nıye oyle bısey talep ederler bılmem

4. 5 Kasım 2008
  5. damllaa

damllaa mutlu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim bildiğim kadarıyla halk egitim paralı ismek parasız ama halk egitimde de çok az bir şey ödüyorsun...

6. 5 Kasım 2008
  7. didemce

didemce Guest

canım bende halk egitimden aldım bilgisayar sertifikamı
    ama öyle bir para talabi olmadı
    sadece 30 ytl alında kurstaki herkezden
    ve 2 ay bir egitim gördüm
    cok sacma 150 vericeksen:1shok:
    başka kurslara baş vur 100 daha koy başka kursa git bence cok sacma halk egitim öyle bir para talabinde bulunamaz...fisfisfis

8. 5 Kasım 2008
  9. BEBS

BEBS Guest

evet halk eğitim ücretli ama 150 ytl biraz fazla geldi bana.ismekler daha uygun sadece ders göreceğin kitabın ücretini ödüyorsun okadar

10. 5 Kasım 2008
  11. LoreleXIX

LoreleXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkürler yorumlarınız için arkadaşlar ismeklerede başvurdum ama acaip bi yogunluk var ve benim bu sertifikayı fazla beklemeden almam gerekli bu yüzden halk egitime gittim banada çok geldi 150ytl birde herkeze farklı bir ücret söylemeleri kafamı karıştırdıgı için neyin ne oldugunu anlayabilmek için danışayım dedim teşekküler :)

12. 25 Şubat 2012
  13. hulya476

hulya476 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ayni seyi bende yasadim yok mu bir sikayet edebilecegimiz bir yer.Bilgisayar kursu icin benden de yuz tl istediler ve ben odemek istemiyorum acikcasi.bana yol gosterin lutfen