Halkalı Sac Kaynagı Kullanan Var Mı??

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve edamisra tarafından 22 Nisan 2007 başlatılmıştır.

22 Nisan 2007
    Konu Sahibi : edamisra
  1. edamisra

edamisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar merhaba
    ben 2 ay once keratinli sac kaynagı yaptırmıstım ancak sonradan cıkan problemlerden dolayı onları cıkarttırdım bu seferde halkalı kaynagı denemek istedim suan halkalı kaynak kullanıyorum.. 2 ayda bir sacları cıkarttırmaya gidip kaynak sacların bakıma girip tekrardan diplere takılması gerekiyormus bu sistemde.. tamam kullanım omrunu uzatıyor ancak bu is yani bakım takım cıkarım asaması biraz tuzlu geldi bana ..aranızda halkalı kaynak kullanan ve bu bakım meselesini yaptırdıgı yer varsa sizden bilgi rica ediyorum siz ne kadar oduyorsunuz.
    simdiden tessekkurler

2. 22 Nisan 2007
  3. EU1

EU1 Guest

ahh ahh benimde hayellerimde kaynak yaptırmak var ama gerçekten çok tuzlu:KK43:

4. 23 Nisan 2007
  5. edamisra

edamisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :1ninca:

Son düzenleme: 8 Mart 2010
  6. 23 Nisan 2007
  7. svly

svly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım ben yaptırdım.senin halka kaynak dediğin nasıl bişey bilmiyorum ama benimki boncuk kaynakmış belki aynıdır. ben 165 tanesine 450 ytl verdim taktırması filan içinde.benimki orjinal yerli saç hiç işlem görmemiş boyası ile beraber toplam 500 ytl verdim.(bu arada fiyatı nasıl kazıklanmışmıyın???)
    bana 2 ayda bir gitmem gerektiği söylenmedi.sadece saçlarım uzadıkça belli bir süre sonra çıkarttırıp tekrar yukardan taktırmam gerektiği söylendi ama fiyatını sormadım taş çatlasın 50-100 ytl arasıdır.

8. 24 Nisan 2007
  9. edamisra

edamisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evt halkalı kaynakla boncuklu kaynak aynı sey.fiyat super yaptırdıgın yerin. ben yapımdan gectim. simdi 2 aylık bakım zamanlarında gidebilecegim uygun bir yer arıyorum senin gittigin yer hakında bilgi alabilirsem belki bende oraya gidebilirim.ancak bazı yerler kendisinde yaptırmadıgı icin rakip firmaya ait sacları bakım icin almıyorlar.sana msn adresimi gondericem ozel mesajla eklersen sevinirim ordan goruselim

10. 18 Kasım 2007
  11. barbizeynep

barbizeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    halkalı kaynak daha az zarar veriyormuş saca diye duydum ama 2ayda bir tekrar cıkartırıp takmak gerekiyomuş 2ayda bir de 200ytl taktırma parası odeniyormuş:kızgın:

12. 24 Şubat 2008
  13. izmirliii

izmirliii Guest

taktırma parası çok yüksek gerçekten ya:1no2:

14. 20 Nisan 2008
  15. buweke

buweke Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bnde halkalı kaynak yaptrdım 100 tane war sacımda 300 ytl ödedım ama taktrdgm kuaför bana sacları bnden aldgn için takıp cıkartma parası odemıceksın bakımınıda yaptrcam dedı bnde tamam dedım yaptık memnunum yalnız bı problemım war benım sılıkonu gttı sanırım dokulmeye basladı 2_3 tel bakım yaptrcam 1 hafta snra uyurken saclarınızı topluyomusunuz sac kremı kullanıomusunuz

16. 20 Nisan 2008
  17. lunitari

lunitari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar o halkaları ve onun tığ gibi bişeyi var, onu alırsanız kendiniz de takabilirsiniz saçınıza... biz öyle yapıyorduk yani...

18. 20 Nisan 2008
  19. Alice in Wonderland

Alice in Wonderland Bir bebek yuttum sanki ... Üye

Beğenildi:
    1.329
    Ödül Puanları:
    238
    1 milyara yaptıran arkadaş ali gür bile ucuza yapıyor arkadaşım orda yaptırdı hatta mos bile ucus