halsizlik,ishal ve kramp gibi sorunları olanlar

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve HAYALKIZ tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : HAYALKIZ
  1. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba ben 31+3 gunluk hamıleyım sizlerdede asırı halsızlık sorunu varmı gun gelıyor ayaklarım şişiyor gun gelıyor şişmemiş bugunde ishal ve kramplar giriyor karnıma sankı karnım sertleşiyor dr u aradım sıcaklardan dedı mıdenı yediğin bişey bozmuş dedi bende doğummu yaklaşıyor acaba dıye endıselendım bıde çok sulu göz oldum afedersınız kıçımı kaldırasım gelmıyor ya kendımı ıyı hıssetmıyorum:a015:

2. 20 Ağustos 2008
  3. tahaecrinRY

tahaecrinRY EVLİ MUTLU 2 ÇOCUKLU :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 33 haftalığım şekerim aynen bendede var sendekilerden halsizlik sıcaktan bunalıyorum evin içinde iş yapmak istemiyorum zaten yapıncada fırlıyorum resmen acayip terliyorum ben yaa normalmi bilmem. hamileyim diye herhallalınganlık desen o biçim .eşim gerçekten anlayışlı olmasa napardım bilmem.doğum yaklaıyor diye bizdeki bu durumlar gayet normal ,ama bunu çevrendeki bazı insanlara anlatmak zor.onlara göre naz yapıyozzz,boşver canım yaa kim ne derse desin sallaa bebeğimizi kucağımıza aldığımız vakit inşallah hepsi geçer..

4. 20 Ağustos 2008
  5. hatice41

hatice41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

6. 21 Ağustos 2008
  7. kajo

kajo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    offf kızlar 33+0 dayım 2 haftadır aynı dertlerdeyim. çıldırmak üzreyim ordan kalkıp oraya yatıyomm çok ağırlaştım. bende artık ne doğum korkusu kaldı ne bişey. bir an önce doğurmak istiyorum artık

8. 21 Ağustos 2008
  9. oyoyoyyyy kıyamammmmm sabret bidenemmmmm

10. 22 Ağustos 2008
  11. vahide1204

vahide1204 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    870
    Ödül Puanları:
    188
    bende 30+2 deyim.bütün kemiklerim batıyor sanki.mide yanması çok kötüymüş.canım bişey yemek istemiyo.kramplarda cabası.ishal ,kabızlık kasık ağrısı yok çok şükür.ama halsizlik alınganlık isteksizlik had safhada...iyiki burası var damdan düşeni damdan düşen anlar misali.rahat rahat sayıyorum sıkıntılarımı burda.birbirimizi anlıyoruz biliyorum

12. 22 Ağustos 2008
  13. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ishalim geçti kızlar ama hala karın ağrım yanı arada oluyor bebek genişliyor sanırım ondan oluyor.. ama son 3 ay gerçekten en zoruymuş