Hamadi Organics saç ürünlerini kullanan var mı?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve kitty_n tarafından 19 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2011
    Konu Sahibi : kitty_n
  1. kitty_n

kitty_n Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba, hamadi organics kullanan bir akrabam var,saçları ipekkk gibi çoook güzel görünüyor,ama ürünler her yerde yok ve internetten baktım çok pahalılar,acaba kullanan var mı aranızda,o kadar para vermeye değer mi sizce de?:26:
  2. 22 Temmuz 2011
  3. kitty_n

kitty_n Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kimse yok mu :KK14:
  4. 3 Ağustos 2011
  5. daphnebb

daphnebb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşımdan duydum ben de, sanırım uzman tavsiyesiyle almış, serumundan çok memnun, bana randevu alacak uzmanından ben de deneyeceğim, paylaşırım düşüncelerimi:KK34:
  6. 16 Ağustos 2011
  7. sunsea

sunsea Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de merak ediyorum bu markayı,bu arada kullananlar varsa yazarlarsa sevinirim.
  8. 16 Ağustos 2011
  9. dilara0

dilara0 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben şampuanını kullandım, sonuçları güzeldi ancak soru o kadar paraya değermi kısmına gelince bence değmez, yani bir şampuan saçı temizlemeye yarar sadece ötesi bana hava civa gibi geliyor. şampuanda tuz olmasın yeter ötesinde hepsi birbirinin aynısı gibi geliyor.
  10. 16 Ağustos 2011
  11. sunsea

sunsea Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Eczacı başka bişilerini daha önerdi.Ben organik ürünler kullanınca taş gibi oluyor saçlarım yanında kremini ya da maskesini kullanmam da lazım ee hal böyle olunca fatura da kabarıyor :)Sağol yorumun için.
  12. 19 Eylül 2011
  13. Paradoks

Paradoks emlakpinari.blogcu.com Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kullanıyorum Hamadi ürünlerini.Çok da memnunum.Saçlarıma çok önem veririm,bugüne kadar bir çok ürün denedim ama arkadaşımın tavsiyesiyle
    Hamadi ürünlerini kullanmaya başlayana kadar çok memnun olduğum şampuan olmadı açıkçası:KK59:
    Ayrıca saçlarım röfleli ,bakımına ekstra önem veriyorum.kuaförüme bile yanımda taşıyorum:KK52:
    Fiyatına gelince evet marketlerde satılan ürünler kadar ucuz değil ve olmaması da normal geliyor bana,kuaför salonlarında satılan ürünlerden çok da bir fiyat farkı yok ..
    :KK54:
  14. 2 Mart 2012
  15. levnka

levnka Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hamadinin şampuanını ve bakım spreyini bikaç haftadır kullanıyorum. öncelikle doğal, bunu fazla köpürmeyişinden anlıyoruz. diğer bitkisel şampuan veya sabunlar gibi saçları kazık gibi bırakmıyor. saç derisini çok güzel temizliyor (ki saçlarım yağlıdır) ve kepek asla yapmıyor (daha önce kerastase ı denemiştim ve müthiş kepek yapmıştı). kullandığımdan beri saç dökülmemde azalma oldu (gerçi aynı zamanda minoxidil 0.2 de kullanıyorum) kötü bir özelliği fazlasıyla tuzlu oluşu :-) daha uygun fiyatlı bir alternatifi çıkıncaya kadar kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum.
  16. 25 Nisan 2012
  17. selin98

selin98 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hamadi shea sprey bugün aldım..
    yarın deneyeceğim sonuçları yazarım:)
  18. 4 Kasım 2013
  19. NevaBeralp

NevaBeralp Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm,
    Çok zaman geçmiş ama yeni okudum ...
    Ben de boya yaptırıyorum ve saçlarım benim için değerlidir,keşke beyazlar pik yapmasaydı ...
    Bugün aldım Hamadi şampuanı ve serumunu,kullandıkta yazmayı planlıyorum,teşekkürler yorum için...