hamile abiye :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve KuzeyinGelini tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : KuzeyinGelini
  1. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar, şuan 28 haftalık hamileyim ve 32 haftalık hamileyken düğün var, onun için hamile abiye arıyorum hem şirin olsun hem ucuz. sonuçta bir kez giyeceğim. çok para vermek istemiyorum. bildiğiniz bir yer var mı? her türlü fikre açığım. hatta fotoğraf yollarsanız fikir edinmiş olurum. şimdiden teşekkür ederim.

2. 15 Mayıs 2010
  3. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    hayal ettiğin şekilde diktir arkadaşım :CüvCüv:

4. 16 Mayıs 2010
  5. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hamile abiye olması şartmı rubadan bir elbise al daha sonrada giyersin.

6. 16 Mayıs 2010
  7. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hamile abiye olsun istiyorum çünkü her zaman denk gelmez düğüne hamile katılmak :)

8. 16 Mayıs 2010
  9. windy

windy Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    http://www.ebrumaternity.com/ bu sitede var canım uygun elbiseler.. indirimde olanlar fırsat ürünleri var incelersin.. Ben aldım bazı ürünlerini memnun kaldım.. Dügünümüz vardı bizimde ama doktorum izin vermedigimden gidemedim :KK43: inşallah sen alır gider eglenirsin işine yarar.. bikaç resim kaydetmiştim o siteden begendiigim elbise :) onlarıda ekledim.. iyieglenceler

Ekli Dosyalar:

10. 16 Mayıs 2010
  11. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    http://www.kirmizidolap.com/

livaa'nın ürünleri bu siteden online olarak satılıyor en azından fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi edinirsin eğer bakırköye gelirsen caruselin arka tarafı tamamen hamile giyim ne ararsan var :) ebruda da güzel kıyafetler var ama arkadaş zaten bahsetmiş..

12. 17 Mayıs 2010
  13. liz

liz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    aynı dert bendede var. şuan 24 haftalık hamileyim. tam 32. haftada kuzenimizin düğünü olacak. bende hamile abiyesi arıyorum. ya genelde çok pahalı. yada güzel değilller. bakalım napacam o zamana kadar inşallah aradığımı bulurum.

14. 17 Mayıs 2010
  15. meryemtaze

meryemtaze ömer ve betül vee hasanmertin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynen bizimde temmuzda sünnetimiz var ve ben hamile oldugum için ona göre aradım ya çok çirkin yada pahalı bende şuna karar verdim altta siyah bi pantalon üst içinde güzel bir bluz buldum onu alcam artık öyle idare etcez malesef

16. 17 Mayıs 2010
  17. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende aynı dertten muzdaribim suanda 30 haftalık hamileym 33.haftada ablamın 35.haftadada esimin yigeninin dügünü var ve bende hiç bisey bulmadımboshayallersmile
    dediginz gibi ya cokk pahalı yada sacma sapan modeller ama ben bir iki odel buldum ekliyim sizde bakın hiö bisey bulmazsam bunalrdan birini diktircem mecburen boshayallersmile
    mavi olanı com b egednm ama öyle dikebilirlermi blmiyorum bide uzun oclak öle kısa degil :)
    digerleride model fikir olsun isteyenlereopuyorumnanaktan
    tabi bunlar birebir böyle olmıcak ben biras degiştirdim kapttım yani hatta baya kapattım kaydirigubbakcemile3

Ekli Dosyalar:

18. 17 Mayıs 2010
  19. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba :) 2009 ekim de yani gecen sene kızkardeşimin kınası için adil ışıktan bi abiye
    almıştım göğüs altındna bollaşıyo ve çok şık bişeydi sezon sonu oldugu için fiyatı 40 liraydı
    ve öle bayıla almıştım bende 23 haftalk hamişim yakında bi kına var o zamanda giymeyi
    düşünüyorum gayetde güzel olucak bence ....hem ucuza aldım hemde çok şık rengi
    mor boyundan bağlamalı bi abiye adil ışık a bi bak istersen belki benzer bi model bulabilrisin