hamile arkadalar ltfen buraya

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve keralfe tarafından 17 Haziran 2009 başlatılmıştır.

17 Haziran 2009
    Konu Sahibi : keralfe
  1. keralfe

keralfe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ne kadar zaman sonra hamile kaldınız kaç ay yada kaç yıl korunmadınız cevaplarınızı bekliyorumm?bide ilk çoçuk ikinci çoçuk diyede belirtirseniz sevinirim alkisalkisalkisalkisalkisalkis

2. 17 Haziran 2009
  3. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ilk bebişime korunurken hamiş kaldımm..ikinciye 4 senedir canla başla uğraşıyomm halaaaaa hamiş kalamadımm..ayyy yazmasamıydım acabaa okuyanlar karamsarlığa kapılmasınnn...mafoldumbenmafoldumben..amaaaa yılmak yok bol bol çalışıp bebişimi yapcammmmyerimsenibenkaydirigubbakcemile

4. 17 Haziran 2009
  5. nur_ada

nur_ada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    ben korunurken evlendikten 4,5 ay sonra hamile kaldım oğlum şimdi 4 yaşına yaklaşıyor. 2. bebek için kararsızım. ne kadar ara olmalı geç mi kaldım bilmiyorum ama yapmaya da korkuyorum. bakalım istesem de olacak mı o da var. neyse hayırlısı bakalım. Allah isteyen herkese nasip etsin inş.

6. 17 Haziran 2009
  7. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben bebeğimi isteyerek yapanlardanım zemuszemus ilaçla korunuyordum ve ilk ayda hemen hamiş kaldım oğlum beni bekletmedi yani hamileliğim süper geçti sadece son aylarda kaşınma olayı çıktı o yüzden son aylar beterdi benim için. oğlum beni karnımdayken hiçççç üzmedi :nazar: 2. yi şimdilik değil hiç düşünmüyoruz herşeyinin 4/4 lük olması için bizdende bu kadar:asigim:​

8. 17 Haziran 2009
  9. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende 2 yıllık evliyim 15 ay korundum daha sonra korunmayı bırakınca 9 ayda hamile kaldım ve şuan 13 haftalık hamileyim allahım isteyen herkese nasip etsin

10. 18 Haziran 2009
  11. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    3.5 ay sonra hamileydim inşallah evlilik yıldönümüzde minik kızımız dünyaya gelicek

12. 18 Haziran 2009
  13. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım tabiki herkesin kendi bileceği şey ama ben tek çocuğum ve bundan dolayı ben çok üzülüyorum ailemde çok pişman.bence oğlunu yalnız bırakma aralarındaki yaş farkıda çok olmayacak o kadarda

14. 18 Haziran 2009
  15. nur_ada

nur_ada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    oğlum da bugünlerde bebek alalım diye tutturdu.bana geçen gün anlatıyor.Anne senin karnın şişsin babannem bize gelsin sen de hastaneye git bize bebek getir o benim kzı kardeşim olsun benim odamda uyusun diyor.anlattıklarını dinleyince şok oldum :)) meğer çizgifilmde görmüş. az önce de eşim arkadaşını hastaneye götüreceğini söyleyince bizim ufaklık da tembih ediyor baba bize bebek al tamam mı diye... oğlum sayesinde ben de yakında 2.yi düşüneceğim galiba :) hayırlısı bakalım

16. 18 Haziran 2009
  17. keralfe

keralfe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz a.s.cevaplarınız için tşklerrr devamını bekliyorum hamile kalmak isteyen arkadaşlar hepinize en kısa zammanda hayırlı sağlıklı bebişler diliyorum kendimede tabiiikaydirigubbakcemile3 3.5 yaşında bi oğlum var ikinci için 1 ay oldu korunmayı bırakalı bekliyoruz bakalım daha kaç ay geççiçek belkide yıl geçer sırnaşık şey bi haftalık tatile gidiyorum bugün gelince aranıza dönicem kısmetse cevapları bekliyorum

18. 18 Haziran 2009
  19. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim bende hapla korunurken hamile kalmisimopuyorumnanaktan