hamile arkadaslar banada yardım edermisiniz

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve MeleGim tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

12 Nisan 2010
    Konu Sahibi : MeleGim
  1. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hepınıze teŞŞekkÜr ederım....

Son düzenleme: 13 Nisan 2010
  2. 12 Nisan 2010
  3. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelikle yazını zar zor okudum canım. Türkçeyi biraz düzgün kullanırsan sevinirim. Titiz olman çok güzel. Ama çıplak ayak betona basmak hiç iyi bir şey değil. Hele de bu soğukta. Benim kızkardeşim de sabahları işe giderken yıkanır ama saçını kurutmazdı, yaz kış farketmiyodu. Ben üşümüyorum diyodu. Evlendi 3 kez düşük yaptı. Sonrasında zar zor bi kızı oldu 1 yaşında nihayet. Ben üşütmekle ilgisi olduğunu düşünüyorum. Bence sende çoook dikkat et. Banyonu istersen her gün yıka. Ama terlik giy, bu kadar basit. Eğilip kalkmak hamile değilken bir problem değil bence. Ama hamile kalmak istiyorsan buna da çok dikkat etmen gerekiyor. opuyorumnanaktan

4. 13 Nisan 2010
  5. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    CNM GAYET ACIKLAYICI YAZDIGIMI DÜŞÜNÜYORUM AMA NİHAYETİNDE ANLAMISSIN SEVİNDİM HEYECANDAN BİRAZ İLGNÇ BİR TARZLA ANLATMISIM SANIRIM...RAHATLIKTAN OLSA GEREKyerimseniben CEVABIN İÇİNDE COK TEŞŞEKKÜR EDERİM BUARADA...BENİMDE BİR DÜŞÜĞÜM VAR... BİLMİYORUM COK KORKUYORUM DÜŞÜNMEK İSTEMİYORUM ASLINDA:umursamaz: ACABA TÜPLERİ TIKARMI?boshayallersmile

6. 13 Nisan 2010
  7. eylull

eylull premseslerim büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım tüpler konusunda bilgim yok ama tabiki üşütmen iyi değil iltahap yapabilir ayrıca eğilip kalkmak normalde zararlımı duymadım ama hamileyken zararlı ne zaman kamile kalacağın belli değilse bence çok kendini yorma sağlığın herşeyden önemli inşallah Allahım hayırlı vakitte nasip eder

8. 13 Nisan 2010
  9. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    COKHAKLSIM EYLÜLCÜM...FİKRİN İÇİN TEŞŞEKKÜR EDERİM...DÜN BAYA Bİ TAKILMISTIM BU KONUYA AMAN BE EYLÜLCÜM ÜŞÜTSEMDE EĞİLSEMDE KALKSAMDA RABBİ VERECEKSE GELİCEK ENGEL TANIMAZ....SAOL CNM BENİM YARDIMIN İÇİN...RABBİM MELEKLERİNİİ PRENSESLERİNİbayanssulusmile :ecrin_bebek: bayanssulusmile :ecrin_bebek: SAGLIKLA HAYRLISYLA KUCAGNA ALMAYI NASİP ETSİNNN opuyorumnanaktan

10. 13 Nisan 2010
  11. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    canım temıslık tıtıslıkten bebek sahıbı olamassın dıye bırsey yok canım..ama ayaklarına terlık gıyerek yap temızlıgını..üşütmek hamılelık olmasa bıle kadın saglıgı açısından ıyı degıl...
    karın agrısı yapar ...
    genelde tatılde bırçıok bayanın hamıle kaldıgını duydum...çunku hamılelık duygusundan uzaklasıp tatılı yasıyorlar...ve kafaları rahat oluyor..sende bebek dusuncesını kafandan bıraz olsun uzaklastırabılırmısın arkadasım acaba..
    ve evde neden bebek olmasın...çok fazla düşünmeye baslamıssın canım...bırseyler bulsan kendıne mesgul olcak...çalısmıyorsun demı..

12. 13 Nisan 2010
  13. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    CNMMM BENNN KIZLAR BU OVULASYON YÖNTEMı SÜPERıN TOPıK BASLIGI ACAN UMUTSUZ TANIMADINMIIIboshayallersmile

Son düzenleme: 13 Nisan 2010