hamile arkadaşlar belirtilerini yazabilir mi acaba?

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve sinemeeren tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

27 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sinemeeren
  1. sinemeeren

sinemeeren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba arkadaşlar benim adetime 10 gün var fakat gögüs uçlarım cok acıyor ve de şiştiler bunlar belirti olabilir mi?benim adet dönemindeyken bile gögüslerim acımazdı.

2. 27 Eylül 2010
  3. tulin034

tulin034 NAZAR DEĞMESİN MELEĞİME Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Ben hamileyim canım yumurtlama zamanından sonra göğüslerim benimde acımaya başlamıştı seni ümitlendirmek istemem ama ilk psikolojik olmayan belirtide göğüslermiş bide regli tarihine kadar ıslaklık vardı vajinamda adet olmaya yakın idrarım sarıya döndü,başkada belirti yoktu adet belirtileri vardı bide adet olmaya yakın kasık ağrısı gibi, belirtiler herkeste farklı oluyor psikolojikmiş birazda bende çok olmadı yani ,inşallah tutarda hamile olursun

4. 28 Eylül 2010
  5. cellinn

cellinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bnm göğüslerim hep çok hassaslaşırdı adetime yakın oyüzden göğüslerimden anlamadım en belirgin belirtiler idrar rengimin çok koyu ve yoğun kokulu olmasıydı birde gaz problemim çok oldu halada devam ediyor,ani oturup kalkmalardada sol kasığıma kramp girer gibi oluyordu birde baş dönmem olmuştu 2 gün adetime 2 gün kala idrar testi yaptım pozitif çıkmıştı.

6. 30 Eylül 2010
  7. pinarmiyim

pinarmiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    göğüslerde hassasiyet oluyor evet, bunun dışında idrar kokulu oluyor, kasıklarında ağrı, benim tansiyonum günlerce 8/4 e düşmüştü..baş dönmesinden ayağa kalkamıyordum..ve sonra hamileliğin eeen kötü yanı mide bulantıları :KK43:(

8. 1 Ekim 2010
  9. sinemeeren

sinemeeren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    benim gögüs uçlarım çok acıyordu ama şimdi acım ıyor adetime de 9 10 gün var neden öyle oldu ki

10. 1 Ekim 2010
  11. BeHaPpY

BeHaPpY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde aynı şekilde adetime yakın zamanlarda göğüslerim aşırı acırdı.ama şimdi hiç acı yok.bende şaşırdım...:sm_confused:

12. 1 Ekim 2010
  13. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Gögusteki hassasiyet progesteron hormonu nedeniyle oluyor. Yumurtlama sirasinda baslar, vucuttaki hormon hala yuksek ise adete kadar bu hassasiyet ve agirlik devam eder kanama olunca hormon seviyesi düser. Eger tutunma olursa hamilelik boyuncada surer. .

14. 1 Ekim 2010
  15. BeHaPpY

BeHaPpY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anladım o zaman bizde yumurtlama olmamış oluyor böyle düşünürsek.ilk defa bu ay böyle bişey yaşadım.saol ilgin için...

16. 1 Ekim 2010
  17. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    waw.. güzel bi açıklama..bende progestan içiyorum..bi ara bıraktım göğüslerim o kadar ağrımıyodu uçları..şimdi içmeye devam..ama feci dokunamıyorum..

18. 1 Ekim 2010
  19. BeHaPpY

BeHaPpY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım adet düzensizliği için mi kullanıyosun?gecen hafta bende doktora gittim düzensizlik için.folik asit ve progesteron verdi.adetimin 15.gününden itibaren 10 gün boyunca kullanacakmışım.hem bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyomuş hemde adeti düzenliyormuş.3 ay bu şekilde kullan dedi doktorum.eğer hamilelik olmazsa başka bi yöntem deneyecekmiş.