hamile arkadaşlar bi bakar mısınız....

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve stera tarafından 13 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : stera
  1. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ben 10 haftalık hamileyim ama son 1-2 haftadır akıntım hem çok fazla arttı hemde niteliği değişti böyle yoku sarı yeşil gibi geliyor.Benim gibi olan arkadaşlar var mı acaba .bebeğime bişey olacak diye çok korkuyorum.

2. 13 Temmuz 2010
  3. s3nna

s3nna Yakışıklım 2 Yaşında Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Cnm bi doktoro gitsen.Bende 9 haftalık hamileyim ancak bu tarz bir şikayetim yok.Hamilelikte akıntı biraz daha fazla oluyormuş ama sarı ve yeşil olması iltihap vb birşeyden kaynaklanabilir.

4. 13 Temmuz 2010
  5. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    cnm sakın korkma hamileliğin boyunca bol bol akıntın olucak. için rahat etsin diye doktoruna da danışabilirsin. ben şuan ALLAH ın izniyle 8 aylık hamileyim ve hala akıntım var. dediğin gibi koyu yeşil falan geliyordu hamileliğim en başlarında doktoruma sordum herseferinde akıntı dışa aktıktan sonra toksitlenip renk değişimi olabiliyomuş. ve hala akıntım var ve çoğu zaman yeşile dönük. sanırım sende de iltihap var ki akıntın var. bana doktorum tahliller sonucu bunu sölemişti. sen içini ferah tut. önünde uzun bir hamilelik dönemi var tadını çıkar ltfn