hamile arkadaşlar dikkat çatlak kabusunuz asla değil...

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve sedaesila tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sedaesila
  1. sedaesila

sedaesila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle hepinize merhabalar 8 aylık bir anneyim ve hiçbir yerimde çatlağım yok bunu annemin tavsiyesi ile ACIBADEM ve bebek yağına borçluyum acı badem yağını hergün kullandım bebek yağını ise banyoda inanın süper çözüm hemde ucuz birde aklıma geldi göğüslerimde de hiç sorun yaşamadım çok şükür onun da formülü belki iğren gelebilir ama bir soğanı rendeleyin ve bir beze alıp göğüslerinize koyun 2-3 saat kalsın ben sadece 2 kere yapabildim ama orda da ne catlağım nede yaram oldu darısı hepinizin başına insallah..hihoyyythihoyyythihoyyyt

2. 22 Ocak 2010
  3. suheda_84

suheda_84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşeallah öyle devam eder çünkü genelde son ayda çatlaklar birden kendini gösteriyor.

4. 22 Ocak 2010
  5. ecrindilos

ecrindilos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben de sadece göbekten 20 kilo aldım.annemin göbeği haritadır.bir doktor bana pahalı bir krem önerdi.kendi doktorum da badem yağı önerdi.iyiki de pahalıyı almamışım.dev asa göbeğim gitti hem de tek bir çizgi yok.sezeryan oldum üstelik.

6. 22 Ocak 2010
  7. sedaesila

sedaesila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ufak bir yanlış anlama oldu galiba kızım 8 aylık gercek dünyada :) hamilelik dönemim geceli çoook oldu :):teytey::teytey::teytey:

8. 22 Ocak 2010
  9. sedaesila

sedaesila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar::nazar::nazar: süpermiş acaba bebeğin ne kadar oldu benim biraz göbeğim duruyor ama daha hiç rejim yapmadım sporda :kedi::kedi:

10. 22 Ocak 2010
  11. ecrindilos

ecrindilos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben 30 haziranda doğum yaptım.mekik çekmeye de malum daha yeni başlayabildim.emzirdiğim için aşırı rejim de yapamıyorum ama hergün düzenli olarak 10 dakika da olsa yürüyorum ve bazı hareketler yapıyorum.

12. 22 Ocak 2010
  13. mu_se

mu_se günes topla benim icin .. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende gogus ucu yarasindan az cekmedim dogrusu .. denemedigim kalmamisti dogum yaptigim haftalarda
    aglaya aglaya emziriyordum kuzucuklarimi
    bir cok kremin yaninda sogani rendeleyip goguslerime yarim saat kadar koymustum babannem israr etmisti yap diye allaha sukur ise yaramisti .. denemenizi tavsiye ederim .. benim hic catlagim yok genetik diyebilirim ikiz bebek dogurdum ama hic catlamadim ..

14. 23 Ocak 2010
  15. fulyan

fulyan minik kelebeğim benimle Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    153
    sedaesila ben de 28 haftalık hamileyim.bebak acıbadem kremi kullanıyorum.çok nemli tutuyor.umarım senin gibi çatlalam ben de.

16. 23 Ocak 2010
  17. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    canım acıbadem dediğin şu bebak acıbadem sütü mü yoksa aktarlarda satılan acıbadem yağından mı??

18. 23 Ocak 2010
  19. sedaesila

sedaesila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aktarda satılan tranesi 3-5 tl arasında değişen acıbadem yağı ben bir ara selülit olmasın diye de kullanmıştım onda da etkili olmuştu süper birşey anlayacağın :teytey: