hamile arkadaşlar lütfen yardım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve eminenisa tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : eminenisa
  1. eminenisa

eminenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dun keseyi gordum ikiz cok şukur ama geçen gunde oldu bu gun akşamda benden kahve rengi lekelenmelrim oluyo cok korkuyorum sizdede boyle oomuşmuydu bebklerime bişe olurmu bilgilendirirmisiniz beni

2. 24 Şubat 2010
  3. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    doktorunu arayıp durumunu bildirmelisin progesteron takviyesi yaparlar ...genelde tutunurkende oluyor bu tarz şeyler.ama doktorunu aramalısın.geçmiş olsun.

4. 25 Şubat 2010
  5. eminenisa

eminenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu durumu yaşayan başka arkadaşyomu acaba

6. 25 Şubat 2010
  7. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    bence cok degılse lekelerın korkulacak bısı yok ılac verıolar o hemen hemen herkeste oluor.benım arkadsımdada olmustu.yer aradıgı vede yerlstıgı zamn lekeler gelır.doktoruna gıtmelısın

8. 25 Şubat 2010
  9. zlato

zlato Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lekelerin rengi çok önemli...
    kahverengiyse eski kanamadan kalan lekeleri atıyorsun demek , ama dr.a görünmekte veya danışmakta mutlaka fayda vardır...

bende de olmuştu , benim ikiz gebelik değildi ama...1 haftaya yakın devam etmişti lekelenmelerim...progestoron verdi dr.um...1 hafta kullandım...çalışıyorsan istirahat etmelisin bol bol...hani çok fazla yorulmamalasın...

gebelerde sık rastlanan bir durum , ama dr.un görmesi ve bilmesi lazım...
    leke açık kırmızıya dönerse tehlikelidir diye biliyorum...

çok geçmiş olsun...

10. 26 Şubat 2010
  11. derya1980

derya1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb.benim de olmuştu.bebeklerim 4 aylık oluncaya kadar kanamalarım oldu.hata 2.kanamamı anlatamam rengide açok açık ve hastaneye gidene kadar 1 pet doldu hastanede 2.pet doldu hastane çıkışndada tam 2 ay kanamalarım oldu.korkmayın ama dr ihmal etmeyin.ikiz gebeliklerde oluyor.ben aylayarak hastaneye giderdim dr çok kızardı.ama kanamalarımda ağrım çok çok hafifti.proloton iğne yaparladı.ama hepsi geçiyor.allaha bol bol dua edin rahat olun.hamileliğin keyfini çıkarın.benim bebeklerim şu anada 8 aylıklar.allah bebeklerinizi sağlıklı olarak kucaklamanız nasip eder inşallah.isteyen herkesin kucağını rabbim boş bırakmasın.