hamile arkadaşlar lütfen yardım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve stera tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

8 Haziran 2010
    Konu Sahibi : stera
  1. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhebe benim enson adet tarihim 6 mayıstı 6 haziranda önce idrar testi yaptım hemen iki çizgi çıktı sonra aynı gün kan testi yaptırdım beta hcg 169,90 çıktı şimdi arkadaşlar söyleyince bendede bir korku oluştu kimyasal gebelik değildir değilmi.lütfen cevap yazın

2. 8 Haziran 2010
  3. suur

suur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim merhaba,
    su anki degerin 4 haftalik hamile oldugunu gösteriyor.Ancak hergün bu degerin 2 e katlamasi, düsmemesi gerekiyormus saglikli gebeliklerde...düserse o zaman süphe duymak gerekir diye biliyorum.su an ultrasona girsen belki keseni görebilirsin belkki de erkendir tam bilmiyorum cnm. asil 6-7 hft lik oldugunda kalp atimlarini duyabilirsin bebisinin. hayirli ugurlu olsun bebesinyerimseniben

4. 8 Haziran 2010
  5. suur

suur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hatta burdan ve netten de arastirmani tavsiye ederim.daha tecrübeli arkadaslar vardir mutlaka..en kisa sürede de dr a görünmen gerekiyor haliyleyerimseniben

6. 8 Haziran 2010
  7. bijoux

bijoux Toprak kokusu... Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    değerin şimdilik güzel görünüyor, tahlil yaptırdığın günden 2 gün sonra tekrarla kan testini. eğer yüzde 66 veya fazlası artmışsa sağlıklı gebeliktir. dr um bana böyle söylemişti. hayırlı olsun :)

8. 8 Haziran 2010
  9. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dayanamayıp gidip tekrar test yaptım bakalım sonucu ne olacak bir yıldır bekliyodum hayırlısı olur inşallah....