hamile arkadaşlar size bir sorum var

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pembemavi tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

28 Ocak 2009
    Konu Sahibi : pembemavi
  1. pembemavi

pembemavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar, hani şu gebelik belirtisi olan meşhur "adet benzeri kasılmalar" var ya, onlar sizde ne kadar sürdü; yani gebeliğinizin kaçıncı haftasına kadar devam etti? ben daha 14. günümdeyim ama pozitif sonuç almama rağmen yine de beni geriyor bu kasılmalar. tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

2. 28 Ocak 2009
  3. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhaba ikimzden başka kimsecikler yok galiba burda içini rahatlatacaksa yardımcı olmak isterim benim ağrılarım yumurta oluşmaya başladıktan sonra 4üzlerimden 2si alınıncaya kadar aşırıydı doktorum normal dedi şu son bikaç gündür rahatım biraz ağrılarım geçti sayılır e nerdeyse 3. ayımıza giricez artık aynı adet belirtileri kasık ve bel ağrıları lavabodan çıkamaz hale gelmiştim aşırı gaz ve şişlikte cabası birde normal adet dönemimde çok aşırı oldu resmen adet olucam zannettim ateş basmalrı halsizlik ağrılar şimdide ağrım yok diye panik yapıyorum acaba bişeymi oldu diye canım doktorum dediki bebeklerin büyüyo iyice yerleşiyo bu tip ağrılar çok normaldir dedi için rahat olsun tatlım sağlıkla kal:CüvCüv:

4. 28 Ocak 2009
  5. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım normal gebeliktede bu oluyormus. benım dr um bunun çok normal oldugunu rahımın buyumeye calıstıgını soyledı.
    benım cevremdekılerden ogrendıgım 2. ay bitene kadar bu devam edıyormus. benım artık daha az oluyor ama yıne devam.

6. 28 Ocak 2009
  7. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benim transferden sonra 9.günden itibaren başladı ara ara oluyordu.adet olucakmışım gibi ağrıyordu. 6 haftalık olana kadar sürdü ara ara.
    normal canım bunlar.