hamile arkadaşlar yardım!!..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar bı kac gun once test yaptım coook sılık cıktıı. bır kacgun daha bekleyıp tekrar yapıcam. zaten belırtılerımde var. yalnız akıntım sarı rengınde. normalmı sızce?? yanı hamıle olupta akıntı rengı sarı olan var mı??fisfisfis

2. 8 Mayıs 2008
  3. ANNEMKIZIYOR

ANNEMKIZIYOR Guest

canıım bende birkaçgün önce yapmıştım çok silik çıkmıştı tekrar yapptığımda bişiy çıkmadı senin ne kadar silik çok aşırımı yoksa normalmi inşşallah hamişsindir benimde belirtiler var akıntı senin dediğn gibi sarı normaldir heralde sarı olması kişiden kişiye değişir hadi güzel haberlerini bekliyoruz inşallah hamişsindir

4. 8 Mayıs 2008
  5. hasret.kara

hasret.kara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende adetime dört gün kala yapmıştım. ikinci çizgi silik çıkmıştı ve hamileydim... akıntı üşütmeden dolayı koyulaşmış olabilir. bence hamilesin ama kan tahlilil yapıp rahatla bence... hakkında hayırlısı inşallah..

6. 8 Mayıs 2008
  7. EU1

EU1 Guest

cnm senın ne kadar gecıkmıstı. benım bugun 48. gunumkafamçokkarıştı ama benım duzensız ve gec yumurtluyorumm. gerce bahardanda gecıkmıs olabılır. oyuzden cokta umutlanmıyorum. zamana bıraktım her seyı. hayırlısı ıse olsun dıyorum. pazartesı tekrar test yapıcam. pozıtıf cıksada yıne beklıyecem. soyle 6-7 haftalıkken dr a gıdecem. daha once dusuk yasadıgım ıcın beklıyecegım bu sefer. ınsallah bı gun ısteyen herkes hamıle kalır..:1hug:

8. 8 Mayıs 2008
  9. EU1

EU1 Guest

yalnız bende bıraz degısıklık oldu bu ay. soylekı ılk once gogus uclarım cok buyudu. bırde bı ıkı gundur kasıklarım agrımaya basladı. akıntımda arttı ama ıste dedıgım gıbı sarı tonlarında. hayırlısı artık...

10. 8 Mayıs 2008
  11. EU1

EU1 Guest

bırde benım ıkıncı cızgı cok sılıktı. bekledım hatta bı kac saat koyulasır dıye koyulasmadı cızgı. sadece cızgının yerı belırdı dıyebılırım..

12. 8 Mayıs 2008
  13. ANNEMKIZIYOR

ANNEMKIZIYOR Guest

canm benim 20 gün geçti genede dediğin gibi gelen giden yok çizgide aynı senin dediğin gibi çıktı benimde

14. 8 Mayıs 2008
  15. ANNEMKIZIYOR

ANNEMKIZIYOR Guest

adet günüm geldiğinde adet belirtilerini yaşadım ama adet olmadım kasıklarımda ağrıdı ama bukadar günüm geçmezdi hiç bende cumartesi dr gitcem bakalım hayırlısı inşallah ikimizde hamişizdir

16. 8 Mayıs 2008
  17. ANNEMKIZIYOR

ANNEMKIZIYOR Guest

dikkatlice baktığında çok hafif bir pembelik vardı deyilmi

18. 8 Mayıs 2008
  19. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben de hiç beklemediğim bir anda hamile kaldım. Regl 4 gün geciktiğinde tek çizgi vardı. 7 gün geçtiğinde ise belli belirsiz çok hafif pembe bir çizgi vardı. Hatta ben yine de hamile olduğumu düşünmemiştim. Ama iki gün sonra kan testi yaptırdığımda 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Kasıklarımda bile hiç ağrı yoktu. Adet belirtisinden eser yoktu. Eğer bebek istiyorsan umarım hamilesindir. 48 gün geçtiyse kan testi yapmanı öneririm.