Hamile Arkadaşlar Yardımınıza İhtiyacım Var:(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve realisttt tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : realisttt
  1. realisttt

realisttt sibel&naz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    7+2 gebeyim, mide bulantılarım artık günlük hayatımı geçiremez hale getirdi beni. Maalesef çalışıyorum ve sürekli rapor almak zorunda kalıyorum. Bu da işyerinde hoşnutsuzluk yaratıyor. Sabah gözümü açıyorum akşam yatana kadar sürekli midem bulanıyor. (açmışım tokmuşum sabahmış öğlenmiş hiç farketmeden) ve sürekli kusuyorum. Hiçbir şey yiyemiyorum. Yaklaşık bir haftadır böyle.

Bu bulantılarla baş etmek için neler yapabilirim tecrübelerinizi paylaşır mısınız? benneyaptımki

2. 22 Mayıs 2009
  3. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım dramime diye bir ilaç var. ben şu anda 10+5 gebeyim. Şu anda kullanmıyorum ama tedavi sırasında ilaçlar çok bulantı yapmıştı bana, doktorum vermişti. Sanırım gebelikte de kullanılıyor. Doktoruna danışarak kullanabilirsin. Benim de oluyor bu aralar. Hatta biraz önce kusup geldim. Oturdum yerime mecburen çalışıyorum. Zor gerçekten, ama benimki senin kadar sık değil. Allah kolaylık versin.

4. 22 Mayıs 2009
  5. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim seninle hemen hemen ayni zamanlik gebeyiz.bendede migde bulantisi oluyor ama kokulara karsi.doktorunu aramalisin.kraker tarzi seylerde yiyebilirsin.bastirmasi açisindan...

6. 23 Mayıs 2009
  7. figenn_

figenn_ mucizeni ver allahım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım yanında sürekli cubuk kraker bulundur o ii geliyo bastırıyo.dokrtorunla kesinilikle konuş birsey yiyemiyorsan vitamin falan kullanman gerekebilir yada serum falan baglayabilir.

8. 23 Mayıs 2009
  9. realisttt

realisttt sibel&naz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler arkadaşlar. ah ahhh. kraker bile yiyemiyorum ki :KK43: bugün kontrolüm var gitmişken konuşucam doktorla zaten. umarım ilk üç ayın sonunda kalmaz sonrası daha rahat geçer.