hamile degilimmmmmm

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kaymaklim tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : kaymaklim
  1. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar benimle tam 15 gundur beraberdiniz hepinize cok tesekkur ederim ama olmadi olmadi iste kendimi okadar kotu hissediyorum sanki dunya yikilmis ve ben altinda kalmisim okadar hayla kurmustumki ama olmadi yine yikildi butun hayallerim ama yapacak bise yok bu sefer yine derdime donup benim cooook buyuk rabbim var dicemsenağlamasenağlamasenağlama ben bu duyguyu ilk defa yasadim ama gercekten zormus rabbim hepinize sabirlar versin :a015::a015::a015: okadar gucsuzumki bu acilari tekrardan yasayabilecek gucum yoooksenağlama neyse kizlar sizi sikmak istemem kendinize iyi bakin hersey gonlunuzce olsun

2. 20 Kasım 2008
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim seni o kadar iyi anliyorumki cunku bende bu duyguyu defalarca yasadim..her seferinde ayni heyecan her seferinde ayni umut olsada sonu husrandi...seni cok iyi anliyor Allahtan sabir diliyorum..sen tup bebek mi denemistin???

4. 20 Kasım 2008
  5. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım kaymaklım bende bugün negatif sonuç aldım ama asla senin gibi dünya başıma yıkılmadı bence güçlü olmalı ve yola devam etmelisin rabbim hayırlı olanı nasip etsin umudunu sakın yitirme imkanında el veriyorsa sonuna kadar mücadele et naz yapıyor meleklerimiz

6. 20 Kasım 2008
  7. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok üzüldüm allah sabır versin malesef elimizden bişey gelmiyor işte beklemekten başka rabbim bian önce evlatlarımıza kavuştursun bizi

8. 20 Kasım 2008
  9. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Rabbim onların dünyaya gelme zamanlarını biliyordur canım...

Lütfen öyle dünyam başıma yıkıldı falan deme allahın gücüne gider...

Hayırlı ve sağlıklı evlat iste...

Allah hiçbirinizin kucağını boş bırakmasın hepiniz yaşayın anneliği dualarım hep bu yönde...

10. 20 Kasım 2008
  11. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biliyorum canim ama elimde diil sonucu alali yarim saat oldu bi daha deniyecek gucumun oldugunu sanmiyorum ilk tup bebek denememdi ama ilginc olan butun hamilelik belirtilerim vardi okadarda umitlenmistimki tamam kesin var dedim galiba bu yuzden bu kadar uzuldum ne biliyim ya bisuru hayal kuruyosun aci cekiyosun ama ne icin hic icin iste bu koyuyor biliyorum rabbim beni imtahana tabi tutuyor ins atlaticam ama inanin o an kadin bana NAGATIF diyince iste o an oyle hissettim kocaaa fransada kendimi yapayanliz hissettim ailemde yok zaten yanimda herkes istanbulda yani anlayacaginiz birkisi bile yok boynuna sarilip aglayabilecegim okadar yanliz hissettimki kendimi :KK43: ufff ufff

12. 20 Kasım 2008
  13. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım benım 2 ay önce aynı seyı bende yasadım ılk denememdı olmadı o zaman bende senın gıbı hıssettım hatta gucum yok bırdahakı denemeye dedım ama acım her gecen gun azaldı sımdı 2 denememın son asamasındayım ınankı gececek yıne aynı umutla baslayacaksın bu bır yarıs canım ne yapalım bızımkı bızı zorlayan bır yarıs ama kazanıcaz ınsallah

14. 20 Kasım 2008
  15. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    rüyameleği kaymaklım sizin çok üzüldüm allahım bir an önce sizinde yüzünüzü güldürsün şunu söyliyim kızlar ben bugün okadar umutsuzgittimki doktora test sonucunu bile saçma sapan okumuşm olmadı diye doktorun yanına çıktım göstermeye ama doktorumun yüzü gülüyordu çünkü benim hiç bi belirtim olmadı oyüzden çok kapılmadım yoklar tutmadılar diye amabi mucuzi doktorum erken gebelik başlamış tutunmuşlar dedi allahım sizinde dualarınız kabul etsin pes etmeyin sakınnnnnnn

16. 20 Kasım 2008
  17. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme hem bak bir tane evladın var ya hiç olmayanlar ne yapsın

18. 20 Kasım 2008
  19. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım bencede hayırlısı olsun.sen istedigin zamanda degil rabbimin istedigi zamanda olacak bu iş.
    senin yaşadıklarını arkadaşlarda yazmışlar hepimiz yaşadık.ama sonra acın azalacak göreceksin..rabbim sabır versin