Hamile değilsiniz ama ah o bebek giysileri...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve milkybug tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

26 Mart 2010
    Konu Sahibi : milkybug
  1. milkybug

milkybug Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar bir şey sormak istiyorum. Ben daha hamilelik yaşamadım henüz.Çok istiyorum anne olmak. Adetim geciktiğinde ve içimde bir umut doğduğunda aklım hep o mini mini giysilere, patiklere kısacası bebeği çağrıştıran herşeye takılıyor. Ama hani derler ya daha hamile kalmadan birşey alınmaz, uğursuzluk getirir diye, siz inanır mısınız? Yoksa dayanamayıp alıyor musunuz? :ecrin_bebek:

2. 26 Mart 2010
  3. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    AH AHHH sorma o duyguyu bende 3 yıldır uğraşıyorum anne olabilmek için ama yok yok
    işte bugün yarın adet olcam sinirlerim çok bozuk bütün arkadaşlarımın bebişleri oldu yaş oldu 32 korkularım iyice arttı geçenlerde kayınvalideyle çarşıya çıktık eltim hamile rizede yaşıyo doğuma gidicekler yanımda bebek alışverişi yaptı ağlamamak için kendimi zor tuttum belki kötü niyetli değildi ama yinede hassas olduğumu biliyo ince düşünebilirdi diyorum neyse böle işte canım inş.bizde tez zamanda yavrularımıza kavuşuruz istedğimiz şeyleri alırız yavrularımıza inan yazarken bile ağlamak geliyo içimden sinirlerim çok bozuk
    benim içimden almak gelmiyo nebilim baktıkça daha çok kötü olurum diye

4. 26 Mart 2010
  5. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    walla benim de görünce içim gidiyo hele o kız bebeklerine göre minik elbiseler var ya bayılıyorum onlara pembe patikler falan... içim cızz ediyo ben 10 aylık evliyim ve 10 aydır uğraşıyoruz herkes bizden bebek bekliyo ama yok yok napalım ama ben bu ay ümitliyim inşallah hmile kalırım.. allah olmayan herkese nasip etsin bugun cuma bol bol dua edelimm:Saruboceq:

6. 26 Mart 2010
  7. CiLeKLi...

CiLeKLi... Sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Allah hepimize versin inşallah o minik patikleri gecirecek poğaça ayaklar :))

8. 26 Mart 2010
  9. b.u.l.u.t

b.u.l.u.t cansın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet insan hayran kalıyo ben oda modellerine bile bakıyorum
    kaybettiğim bebeğimde bir aksilik olur diye hiç bişey almadım iyi olmaz dediler
    keşke alsaymışım en azından bir kez karnımdaki bebğime bişey almış olurdum belki bundan sonra o duyguyu hiç yaşayamayacağım
    en çok insanın çevresindekilerin düşüncesizlikleri mahvediyor insanı
    hele bitanesi var gözüme baka baka bebeğini seviyo
    insan az düşünceli olur

10. 26 Mart 2010
  11. betl_24

betl_24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben dayanamayıp alanlardandım ıkı defa düşük yaptım aldıgım herseyı içim kaldırmıyo dıye hamıle bı arkadasa gonderdım çünkü o gıysılere baktıgımda kaybettıgım bebegımı hatırlıyordum sonrasında uzunca bi zaman bebek denemedik ama benım acım hafifledıgınden ben yıne başladım o minicik bebiş kıyafetlerini almaya sonrasında tekrar hamile kaldım ve şimdi 7 aylık hamileyim ama hamile kaldıktan sonra hiçbisey almamıstım daha yenı basladım alısverişe rabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın allah tüm isteyenlere hayırlı bir evlat nasıp eder insallah:Saruboceq:

12. 27 Mart 2010
  13. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Uğursuzluk getireceğine inanmam.Alırım ben.Hatta nişanlıyken bi kız bebek pantolonu görmüştüm.Dayanamayıp alıcaktım.Sonra dedim daha güzel modeller çıkar çocuğum olana kadar. kaydirigubbakcemile3

14. 28 Mart 2010
  15. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    ugursuzluk getiriyo olabilir bn gecen sene bebiş düsünmeye basladıgımda yapmaya basladım 8. ayda oldu dıs gebelik oldu sonrada tek tüpüm alındı simdi 9 ay gecti dıs gebeligin üstnden hala hamile kalamadım bebişimin kıyafetleri elmde bebişim nerelerde

16. 28 Mart 2010
  17. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Öyle kötü düşünme canım, herşeyde bi hayır vardır. Ben her zaman iyi veya kötü olaylarda hiç farketmez bi hayır olduğunu düşünürüm.İnşallah sende en kısa sürede bebeğine kavuşursun.Ben daha nişanlıyken bebek battaniyesi örmeye başlamıştım. Tabi yavaş yavaş yaptığım için hamileliğimin 2. ayında anca bitti. kaydirigubbakcemile3

18. 28 Mart 2010
  19. ncncn

ncncn uykucu şirin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla benim de içim gidiyo, zor tutuyorum kendimi almamak için. ama zaten o işi benim yerime annem ve kayınvalidem hallediyo. güya bebek konusunda beni sıkıştırmıyolar ama ne zaman evlerine gitsem yeni bişi gösteriyolar bana, bak görünce dayanamadım aldım diye:)