Hamile eğitim kurslar / doktor tavsiyeler

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve irinkau tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : irinkau
  1. irinkau

irinkau Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1.Öncelikle tüm anneler için tebrik etmek istiyorum ve sizin ve bebeğin sağiliği iyi olsun diliyorum. Kafada çok soru olan ve kendi daha güven kazanmak için Hamile kursları tavsiye olmak istiyorum. Ben International Hospitale ( Istanbul / Yeşilköy )şubbat 2010 da kursta katıldım ve ÇOK mutlu kaldım. Haftada 2 kere hem jimnastik var ( jimnastik başladıktan sonra kendi daha hafif hisettim, hareketleri daha kolay edebiliyorum) hem de hastanenin doktarlar 1er saat randevu var ( psikolog, diyetisen,pediatrist,doğum doktor,bebeği sağliği ve kadın sağliği,hemşireler ). Kafadaki olan sorunlar doktordan - PROFESSIYONAL KIŞIDEN sordum.Kursların organizasyon yapan Rukiye Hn. her konuda çok yardımcı oluyor. :KK46:
    2.Hemde burda bir konu açmak istiyorum : '' Doktorların tavsiyeler '' .
    Doktorlar size ne tavsiye ettiler ? Hangisi tavsiye size yardım etti ya da tamamı tersi çikti ?
    Tekrar herkeze sağilik ve ayle mutluluğu diliyorum:1hug:

2. 24 Şubat 2010
  3. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende oo kursa katılmak istedim hatta acıbademle görüştümm tek başımaa gitmek zor geldi bana şuan 22 haftamdayım aslında kurss çok faydalı olurr banada yakın ben küçükçekmecedeyim hamile yogasını felan araştırıyım dedim netten buraalara yakın biyerde bulaamdım öyle kaldım valahi

4. 27 Şubat 2010
  5. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çalıştığım için hiç birşeye vaktim olmuyor eskiden spor yapardım haftada 3 gün şimid okadar yorgun oluyorum ki eve gidince yemek yapmak bile zor geliyor bazen.