hamile hanımlar size bir soru?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve serdi tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : serdi
  1. serdi

serdi Guest

kızlar ben birşeyi merak ediyorum hamilelerin ateşi yüksek olur diyorlar benim için ateşinizi birkez ölçüp sonucu yazar mısınız? şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.:teytey:a.s.

2. 25 Ağustos 2008
  3. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ölçmeye gerek yokki şeker sen anliyosun zaten üstüne bi ateş çöküyo fenalik basiyo işte benim sabah yataktan kalkmadan önce uyaninca olurdu.adetime tam 1 hafta varken başlamişti.

4. 25 Ağustos 2008
  5. serdi

serdi Guest

:a015:kızlar yokmu ateşini ölcüp bildiren

6. 25 Ağustos 2008
  7. serdi

serdi Guest

:çok üzgünüm:neden hiçbir hamiş cevap yazmıyor kimse yardım etmiycekmi ? alooooooooo herneyse sesimi duyan yok galiba artık birgün hamiş olursam ölçüp yazarım kendim.:çok üzgünüm::a015:

8. 25 Ağustos 2008
  9. 8tugce8

8tugce8 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    canım o başlarda yükseliyor şimdide ara sıra ateş yükselmesi oluyor önceden ölçtüğümde 37.4,yani hamileliğin ilk zamanları çok yükseliyor.

10. 25 Ağustos 2008
  11. serdi

serdi Guest

çok teşekkür ederim cevabın için.a.s.

12. 25 Ağustos 2008
  13. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende hamişlikten sonra ateşli gari oldum çıktım .:eek:önceleri taş çatlasın 36 olurdum şimdilerde 37 lerdeyim ..hele ayaklarım kora basmış gibi iki de bi gidip soğuk duşa tutuyorum çok iyi gelio ..inşallah seninde ateşin yükselir canım ..hamişlikten tabiki..:CüvCüv:

14. 25 Ağustos 2008
  15. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    hihoyyyt ateşölçerim yok malesef evimde, bebek doğunca alırız artık, ama ateşin yüksek olduğu doğru, zaten anlıyorsun, bak ben hayatım boyunca kolay kolay terlemezdim, şimdi ter fabrikasına döndüm:içelim:

16. 25 Ağustos 2008
  17. 8tugce8

8tugce8 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    canım bu durum kişiden kişiye değişiyor bazılarında hiç ateş yükselmesi olmuyor bazen az oluyor yada çok fazla ateş yükselmesi oluyor,mesala arkadaşın ayaklarının altı yanıyormuş benim ayaklarım buz gibi yüzüm çok sıcak ve hiç kızarmayan ben başlarda nasıl kızarıyordum bilmek istersin diye yazdım.

18. 25 Ağustos 2008
  19. sxuxrmelim

sxuxrmelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet kızlar yaaa bu ateslenme cok kotu bıseyy,ozellıklede bu sıcak aylarda,bende ayaklarımdan cok yanıyorum gece cekılmez bı hal alıyo bedenım,bebıslerımıız ıcın katlanıyoz napalım,aman onlar saglıklı gelsınde cekmeye deger bu sıkıntıları degıl mııımirmirmirmir