hamile hanımlara sorum var.

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mutter tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : mutter
  1. mutter

mutter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dün çok hafif akıntıyla karışık kahve leke geldi regli oldum derken sabah kalktım birşey yoktu. içimdeki his yüzünden bir test yaptım hemen silk çizgi wardı.
    şimdi yine leke gelmiş ama kahwerengi. testeki çizgi silik ama warda yok değil. bariz.
    böyle birşey yaşayan we ya fikri olan war mı?

2. 8 Temmuz 2010
  3. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde idrar testinde çok silik 2. çizgi belirdi.Hmen kan testi yaptırım emin oldum.Sende kanda baktır bence ancak o zaman emin olabilirsin.Burdaki yorumlarla karar veremezsin hamile olup olmadığına

4. 8 Temmuz 2010
  5. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Son adet tarihin ne zaman? Başlarda çizgi silik çıkabilir. Kanama da yerleşme kanaması olabilir. Çok sabırsızsan kan testi yaptır, eğer bekleyebilirsen bir gün ara ver tekrarla testi.

6. 8 Temmuz 2010
  7. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir çok kişide yerleşme kanaması olurmuş cnm bencede en iyisi kan testi bir kaç saat sonra yanıtıda alabiliyorsun zaten yaptırmanı öneririm.. ama dediğin gibi bariz şekildede 2. çizgi varsa hamilesindir.. en azından bi doktor kontrolünden geçersin git sen hastaneye yerimseniben

8. 8 Temmuz 2010
  9. mutter

mutter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim hanımlar.
    reglime 2 gün kala oldu bu lekeler. adetim çok düzenlidir.
    kan testi en kesim çözüm. bu aralar çok test yaptırdım die biraz kaçıyorum aslında.

10. 8 Temmuz 2010
  11. zeycane

zeycane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    korkulcak bişey yok cnm benimde nerdeyse hiç belli değildi ikinci çizgim hatta ertesi gün kana baktırdım ne var ne yok dediler iki gün sonra değerim ikiye katladı inş bebişin senledir

12. 8 Temmuz 2010
  13. supreme

supreme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ancak kan testiyle için rahatlar. herkeste farklı oluyo belirtiler, ınşallah gelmiştir bebişinopuyorumnanaktan

14. 8 Temmuz 2010
  15. ecrinsudem

ecrinsudem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bencede sen bi kaç gün içinde kan testi yaptır..bende adetim 5 gün fln geçmişti idrar testi yaptım ilk çizgi çok netti fakat 2.çizgi silikti hatta testin iinternetten araştırmasını yapmıştım bi çok kişide aynı şeyden şikayetçiydi...3-5 gün daha geçti kan testi yaptırdım 6-7 haftalık hamileydimm :) inş.sende öylesindir