Hamile iken saçlarınızı boyadınız mı? Boyadıysanız ne zaman ?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yasminxxx tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : yasminxxx
  1. yasminxxx

yasminxxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar adetima 5 gün var test yaptım ikinci çizgi silik bi şekilde göründü. sanırım hamileyim darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına.aklıma bu soru takıldı aranızda ya da çevrenizde:teytey: hamile iken saçını boyayan var mı bende çok beyaz saç var ne yaparım bilmiyorum bişyler söyleyn ....

2. 10 Haziran 2010
  3. sseverina

sseverina meleklerim uyurken Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben boyadım ama 6. aydan sonra sen sakın boyama heleki ilk 4 ay kesinlikle bebeğinin sağlığı için biraz sabrediceksin ayrıca röfle tarzı şeyler kesinlikle zararlı yaptığım uzun araştırmalar sonucu gebelikte saç boyası kullanımının bebekte körlüğe neden olabileceğini öğrendim ben boyadım ama naturel boyayla ve 6 aydan sonra bişey olmadı Allah a şükür boyama sakın

4. 10 Haziran 2010
  5. yasminxxx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cevabın için teşekkür ederim sseverina ama bembeyaz nasıl gezicem kendimi çok kötü hissederim

6. 10 Haziran 2010
  7. mother bear

mother bear Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım bitkisel boyayala boyattı benim arkadaşım hemde 8 aylıkken falan bence kına falan düşün yada azsa belirsin yerleri tek tek yol ben yoluyom walla:) bide kahkul kestirmekte iyi bi çözüm böylelikle önler daha az göze batar:)

8. 10 Haziran 2010
  9. __7n_bitirdin__

__7n_bitirdin__ GİZLİ BAHÇEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Lorealin casting serisiyle amonyaksız boyalarla yada şampuan boyalarla boyatabilirsiniz tebrik ederim bu arada

10. 10 Haziran 2010
  11. birmelek

birmelek sağlıkla gel bebiş--ezgi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de aynı zorluğu yaşadım ama mecbur bekledim 6 ay ve 6. ayda boyadım. Doktorumun izni ile tabi. Sabır etmekten başka çare yok yani..hayırlı uğurlu olsun ayrıca. :)

12. 10 Haziran 2010
  13. yasminxxx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim arkadaşlar. darısı isteyenlerin başına. inanın karakara düşünmeye başladım öyle koparılacak gibi değil benim beyazlar bi dahaki ay düğün falan var gitmesen olamz o şekilde gitsem olmaz boyasam olmaz galiba görümcem ben boyadım hiç bşy olmadı diyor maşallah çocuklarınada.

14. 11 Haziran 2010
  15. dusunmemlazim

dusunmemlazim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    ben doktoruma sormustum, kesinlikle hicbir sakincasinin olmadigini soyledi. ayni dertten ben de muzdaribim. cok fena beyazlarim var. ama ben de cesaret edemedim boyamaya. aslinda sakincasi yokmus. marketten bitkisel biseyler bakayim diyorum.

16. 11 Haziran 2010
  17. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben 6. aydan sonra 3 kere boyadım. bişey olmaz merak etmeyin

18. 14 Haziran 2010
  19. sehrayin

sehrayin gül kokulu kızım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben yaptığım araştırmalar sonucu, ve sorduğum doktorlar sonucu boyattım. benim kendi doktorum ilk 3 ay boyatma dedi,sonra istediğin kadar boyatabilirsin ben boyattım dedi
    yaptığım bi araştıormadada bir prof un, eğer doktorunuz size saçlarınızı boyatmayın diyorsa sebebini sorun,neye dayanarak bunu söylediğini sorun size mantıklı bir cevap veremeyecek,ve siz o doktoru hemen değiştirin diyordu
    siz bilirsiniz,ben korkuyordum ama şimdi gönül rahatlığıyla boyatıyorum saçımı,bitkisel boyaları tercih ediyorum röflemide öyle yaptırıyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.