Hamıle kalamayanlar kıst ve ıltıhapı olanlara degsık bır karısım

Konusu 'Gebelik Öncesi ve Sonrası Alternatif Tıp' forumundadır ve turka tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : turka
  1. turka

turka Guest

yerimsenibenyerimsenibenArkadaslar bundan 4 sene once 4cm kıstım vardı.ayrıca akıntımda fazlaydı doktor dogumkontrol ılacı verdı ama dogal yoldan nasıl olur dıye arastırdım burada bır aktarımız var bana fındık setını tavsıye ettı ıcerısınde kedıhındı fındık ve lobet sekerı var 15 gun kullandım ultrasona gırdım kıstım erımıstı akıntım gıttı ve rahım agzı yarası vardı oda gectı sımdı hamıle kalamıyorum yıne onu tavsıye ettıler kullanacam lobet sekerı yaraları ve ıltıhapları kurutuyormus kedıhındı ve fındık rahım ve hormonlara ıyı gelıyomus ben cok memnun kaldım.butun aktarlar bu bıtkılerı bılır kullanmak ıstıyenlere tavsıye ederım sabah 2 tatlı kasıgı ackarna aksam yatarken 1tatlı kasıgı kolaylıkla bulabılırsınız.ben cok faydasını gordum ınsallah sızde gorurusunuz

2. 14 Nisan 2009
  3. arzuca9432

arzuca9432 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aramıza hoşgeldin...............................

4. 14 Nisan 2009
  5. turka

turka Guest

tesekkur ederım

6. 14 Nisan 2009
  7. durualya

durualya Guest

Hoşgeldin canıma.s. canım bu yazını alternatif tıp bölümünde tekrar yazarmısın ilgi çekecektir belki burda görmeyebilirler ...zaten hepimiz bir sürü kür yapıyoruz...

8. 14 Nisan 2009
  9. divine_time

divine_time Evli Ve Mutlu :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aramıza hoşgeldin

10. 15 Nisan 2009
  11. italim

italim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] turka

12. 24 Nisan 2009
  13. zeynepenes

zeynepenes umutla bekliyoruzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ahhh ahhh sorma o kistleri bende 1 yıl önce ameliayt oldum çok zor çokkkk:bbo:

14. 26 Nisan 2009
  15. turka

turka Guest

canım bu karısımı tavsıye ederım gecmıs olsun:1hug:

16. 4 Mayıs 2009
  17. limon_kabugu

limon_kabugu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben bu karışımı pek anlayamadım aktardan tam olarak ne diye isteyeceğiz bu karışımı..??

18. 5 Mayıs 2009
  19. turka

turka Guest

CANIM BURDA FINDIK SETI DIYORLAR AMA AKTARIN KENDI KOYDUGU BIR ISIM OLABILIR SEN KEDIHINHI FINDIK LOBETSEKERI KARISIMINI CEKTIRIP HAZIRLATABILIRSIN TAMAMI 500 GR KADAR AYNI CEKILMIS KETENTOHUMU GIBI OLUYOR SABAH AKSAM YATARKEN YIYEBILIRSIN BEN COK FAYDASINI GORDUM SIMDIDE COCUK ICIN VERDILER YANI RAHIM VE YUMURTALIKLARDAKI SORUNLARI HALLEDIYOMUS BAKALIM BU AY INSALLH ISE YARAR SIZEDE GECMIS OLSUN
    a.s.