Hamile kalamayanlar yeni bir formül daha...

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve sersxoxz tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sersxoxz
  1. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cumartesi günü kanal 7 televizyonunda dinledim.hamile kalamayanlar için.3-4 adet beyaz soğanı 1 litre suda haşlıyosunuz.bugusuna oturuyosunuz.buharı geçtikten sonrada haşladığınız soganı karnınıza sarıyosunuz.soguyunca çıkarıyosunuz.kılcal damarları açıyomuş.kanalların açılmasına yardımcıymış.ben dün denedim.denemek isteyenlerde tavsiye ederim...

2. 14 Ocak 2010
  3. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    duyduğumuz herşeyi deniyoruz.inşallah faydasını görürüz.çaresizlik böyle bişey olsa gerek...

4. 14 Ocak 2010
  5. jollita

jollita Anne olmak istiyorum. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende soğan suyu içiyorum şuanda 15 gün içicem bittikten sonra denerim bunuda. Bizim köyde yengem söylemişti aynen bunun gibi bişeyler ama uygulamadım denemek lazım eskiden köyyerlerinde böyle doğal yollarla hamile kalınırmış... Tabi bişeyler biliyorlardır...

6. 14 Ocak 2010
  7. jarnana_21

jarnana_21 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben bunu biliyordum bir tanıdığım söylemişti ama o adetliyken yapılmasını ne var ne yok söksün demişti yapmadım ama denemek lazım

8. 14 Ocak 2010
  9. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben dün denedim bakalım görücez.kanalları açıyomuş sogan buğusu...hiçbir yan etkisi yok sonuçta.denemekten zarar çıkmaz...

10. 15 Ocak 2010
  11. tuyaneda

tuyaneda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o kür bilindik bi kür arkadaşlar o adamın dediğine ,inanmayın o adam tıp fakültesine hiç gitmemiş yrd.doç.doktor deniyo ama doktor falan değil şaklabanın ta kendisi kanser hastalarınada sizleri iyi edicem deyip hatırı sayılır paralar alan ve verdiği bitkilerle komoterapinin etkilerini yok edip ölümlerine neden olmuş bir adam inanmayın arkadaşlar....

12. 15 Ocak 2010
  13. tuyaneda

tuyaneda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada bu kür ve incir kürü ender saraçoğlunun kürü o adamın tavsiyesi değil yani inanmayın sakın...

14. 15 Ocak 2010
  15. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eczacı oldugunu duydum.bilmiyorum.bi yan etkisi yok sonuçta dnemekten zaar çıkmaz diye düşünüyorum.ve denedimde bakalım görcez artık...

16. 15 Ocak 2010
  17. tuyaneda

tuyaneda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yok eczacı falan değil bitkilerle ilgileniyor.o kürler bilindik kürler ve işe yarayan kürler soğanın ardındanda inciri yapman lazım

18. 15 Ocak 2010
  19. ayseeem

ayseeem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    141
    Ödül Puanları:
    113
    slm ben de bu çarşamba bi teyzeden böyle bi şey duydum.onun 22 yıl çocuğu olmamış.daha sonra soğanı ezip orasına bağlamış.biliyorum ilginç ama öyle dedi.ve 2 çocuğu olmuş.şimdi 65 yaşlarında çocukları büyümüş ve çocuğunun olma nedenini soğana bağlıyor.ne kadar doğru bilmiyorum denendikçe öğrenicez artık.şimdi sen denedin mi demeyin.denemedim çünkü yeni evli sayılırım ve şuanda bebek düşünmüyoruz.sadece duyduğum bişeyi paylaşmak istedim.umarım rabbim isteyen herkese bebek sahibi olmayı nasip eder.:Saruboceq: