hamıle kalamıyorum neden?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve krizantem20 tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

12 Haziran 2010
    Konu Sahibi : krizantem20
  1. krizantem20

krizantem20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ıyı gunler...
    benımde sorunum hamıle kalamamam.
    2 yılılk evlıyız.3 kere dusuk yasadım sorunun kan pıhtılasması oldugnu soyledı dr
    sımdı ıse 9 aydır hamıle kalmayı beklıyorum olmuyor nedense
    arada prolaktınımı olcturyorum gecen ay 35 cıktı ılac ıctım sımdı 0 cıktı
    bu ay artık hamıle kalmak ıstıyorum
    baska hıcbır problemımız yok ne benım hormon sonuclarımda ne ultraosun sonuclarımda hersey temız.esımdede bır sorun yok.
    ama nedense olmuyor.
    yumurtlama gunlerıne kendımce dıkkat edıyorum gunasırı ılıskı oluyor
    ama olmuyor acaba sadece sorunum psıkolojıkmı kendımı cok kasıyorumkı ılla olcak dıye bılemedım neden hamıle kalamıyorum anlamadım?
    doktora sordum yumurtlamayı takıp edelıımmı dıye oda ben senın yumurtlamanla ılgılı bır sorun gormuyorum eger takıp yapacaksak klomen vereyım ole tedavı yapalım dedı bende ıstemedım.acaba ılacsız takıp yaptırsammı?

2. 16 Haziran 2010
  3. krizantem20

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    burda sorular yanıtlanmıyor sanırım?

4. 16 Haziran 2010
  5. poti

poti rabbim sana hamd osun Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba canim.öncelikle gecmis olsun.bende seninle ayni durumdayim.benim 7 yasinda bir oglum oglum var.arkasindan 3 tane düsügüm oldu.en son düsügüm olali 3 sene oldu ve ben 3 senedir hamile kalamiyorum.bütün testler yapildi,bir asilama ,iki tüp denedik yine olmadi.ne bende ne esimde hic bir problem yok,sadece progesteronum yetersizmis oda ilacla halledlecek bir sey,en son bir ay önce rahim filmi cektirdim tüplerde tikanik degilmis,doktorumda diyo her seyi normal olupta hamile kalamayan cok insan var sende onlardan bir tanesisin diye.her yolu denedik anliyacagin.vermeyince vermiyo rabbim.her seyin vakti saati var .sabirli olmamiz lazim allah nasip ettiyse vakti saati gelince olur merak etme.rahat ol kafani sadece bebege endeksleme ,baska biseylerle mesgul et kendini. dua edip beklemekten baska sansimiz yok.allahim yardimcin olsun .insallah seninde benimde yüzümüzü güldürür tez zamanda.hayirlisi olsun.sevgiyle kal hoscakal

6. 16 Haziran 2010
  7. krizantem20

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    cevap yzdıgın ıcın tesekkur ederım canım allah ınsallah sanada nasıp eder.

8. 17 Haziran 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar bence herhangi birseye baslamadan once bir rahim filmi cektirmenizde fayda var yapilan mudehalelerden zarar gormus olabilir sevgiler

10. 17 Haziran 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    sizin gibi daha evvel gebe kalmis daha sonra kalamayan birisinin muhakkak bir sebebi vardir bir yerde bir eksik veya yanlis degerlendirme soz konusu olma ihtimali yuksek sebebi bilinemeyen demek bir doktor icin isin kolay yanina kacmaktan baska bir sey degil allah bize akil vermis biz de bunun geregini yerine getirmemiz gerekiyor doktor olarak kolay gelsin sevgiler

12. 25 Şubat 2015
  13. bahar pinar

bahar pinar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cok uzun zaman gecmis merak ettim hamile kaldinizmi ?