Hamile kalamıyorum

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve iremzeyno tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : iremzeyno
  1. iremzeyno

iremzeyno Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben 26 yaşında 8 senelik evliyim 1 tane kızım var 7 yaşında kızımdan sonra spiralle korunuyodum 1.5 sene oldu çıkarttım ve hamile kalamıyorum doktora gittim hormon testti rahim filmi istedi bunlardan öncede bitteral ve fitil kullandım 15 gün boyunca şimdi ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

2. 9 Eylül 2010
  3. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    yaptırdığınız bu testleri doktorunuza gösterdiniz mi ,rahim filmi çektirdiniz mi ,tüpleriniz açıkmı ,öncelikle bunlar önemli ,hormon testlerinin sonucuna göre izlenecek yolu doktorunuz elbet söyleycektir ..

4. 9 Eylül 2010
  5. iremzeyno

iremzeyno Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim ama testleri henüz yaptırmadım aslında rahim filminden korkuyorum biraz o yüzden ara verdim biraz daha bekleyim belki hamile kaılırım dedim ama kalamadım esenlerde oturuyorum bildiğiniz güzel bir doktor varmı bu civarda saolun bana cevap verdiğiniz için...

6. 13 Eylül 2010
  7. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım rahim filmi korkulacak bişey değil ,bakırköy yolu üzerinde tomomer var ,film çeken doktor bayan ,rahat ol yani çok kasılacak bişey değil ,çocuk kararın kesin ise mecburen dr un dediklerini yapmak zorundasın .
    ayrıca yenibosna nisa hastanesi kadın doğum uzmanı Dr.Asiye UZUN var,alanında uzman ,ben çok memnunum ,ona gönderdiğim 3 arkadaşım hamile kaldı 2 si doğum bile yaptı ,şu an ise 11 yıldır bebeği olmayan bir arkadaşımı götürüyorum ..