hamile kaldığınızı eşinize nasıl söylediniz?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve rumuzumyok tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : rumuzumyok
  1. rumuzumyok

rumuzumyok Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim en çok merak ettiğim şey bu, hikayelerinizi merakla bekliyorum.sevgiler...:dance:

2. 28 Nisan 2009
  3. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    ben adet günümde evde test yaptım çift çizgi çıktı hemen gidip kan testi yaptırdım ama sonucu almak fırsat olmadı işlerim yoğun olunca sonucu eşim aldı yani o bana müjdeyi verdiii :) ben o ay hep eşime keçiboynuzu yedirmiştim oda kan testi sonucunu alınca bakmış pozitif bana hemen msj göndermişti senin keçiboynuzu işe yaramış herhalde diye ..
    kalp atışlarını duyana kadar kimseye söylemedik,kese görününce ultrasonda çıkan fotoyu ailelerimize gösterip bakın torununuzla tanışın dedik,
    kardeşlerimize de bebeğin ağzından mesaj gönderdik öyle süpriz yapmıştık
    allah herkese nasip etsin

4. 28 Nisan 2009
  5. beyaz33

beyaz33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben şüphelenmeye başlamıştım hamile olduğumdan . Eşim uyurken uyandırdım ben galiba hamilyeim dedim dedim İstemiyordu çünkü eşim. Yarın test yapar bakarız dedi. ERtesi günü akşam banyoya girdim test yaptım eşim odada uzanıyordu. Kapıd durdum hamileyim dedim. Sen dün söylesdiğinde ben artık kesin olduğunu anlamıştım dedi. Ben ağladım. Geldi yanıma oturdu sevindiğimi söyleyemeyeceğim dedi ve bize getireceği olumsuzlukları anlatmaya başladı. Öpeyim gene de seni dedi bu kadar vbir dahada hiç konuşmadık bu konuyu

6. 28 Nisan 2009
  7. rumuzumyok

rumuzumyok Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    beyaz senin adına üzüldüm demiycem çoookkkkkkkkkk sevindim.ohhhh iyi ki hamilesin alkisalkisalkis

8. 28 Nisan 2009
  9. babyroze

babyroze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    meryemmeryem benimde sanin gibi kocaya bi poşet keçi boynuzu yedirmiştim yumurtlamaya yakın . .Ama bizim olma ümidi daha dogrusu eşimin nerdeyse hiç yoktu artık tedavi olmamız gerektiğni soylıyıp hamilelikle ilgi konuştugumda üzülür beni sustururdu çünkü öncesinde doktora gitmiş ve varikosel oldugunu sperm sayıları düşük felan cıkmıştı . .daha adet olacagım günün akşamı test yaptım ve pozitif . .:))ama ben bi ağlama tututu inanmadım tabi kendimizi oyle kurmuşuz ya eşimi aradım eşim geldi beni ağlarken gördü eee dedi madem hamile degilsin niye bitane daha aldırdın test dedi emin olmaadıgım için gelirken ona al demiştim cunku ağlama durumunu farklı algıladı yani :)). .dedim ondan aglamıyorum okusana sonucu dedim okudu ve hemen diger odaya gitti bi süre gelemedi yanıma cok duygulanmıştık eşim 10 senedir bekliyodu cunkü öncesinde bi evliliği vardı . . ufffffffffffffffffff amma uzattım galiba . . arkadaşlar inşallah Allah hepimize bağışlar bebelerimizi şimdiden kötülüklerden nazarlardan korusun VE tüm isteyen kardeşlerimize ve bize saglıcakla kucagımıza almayaı nasip etsin .AMıııııııııııNNN . .

10. 28 Nisan 2009
  11. meryemmeryem

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108

canım yaa allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin ,ay ne güzelll

12. 28 Nisan 2009
  13. beyaz33

beyaz33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim çok telekkür ederim ama benim için dua et nolur eşimde artık katılsın bize 2 aylık hamileyim ve hiç bişey anlamadım stersten başka

14. 28 Nisan 2009
  15. axgxlxixycamama

axgxlxixycamama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hamileymişim haberim yoktu, sancım vardı hastahanede ağrı kesici vurdular. Adetim gecikti, iğneden mi, hamilemiyim? derken 8. gün sabah idrar tahlili yaptım, veee hamileyim. Eşimi akşamdan uyandırcağıma söz vermiştim, ama uyandırmadım. Üzerine nasıl atladığımı bilmiyorum. Ağlayarak uyandırınca negatif sanmış testi. Hamile olduğumu anlayınca sarılarak ağladık. Çok güzeldi.

16. 28 Nisan 2009
  17. meryemmeryem

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    canım yaa inşallah istediğin gibi gelişir olaylar.. peki doktora eşinle beraber gitmiyomusun,ultrasonda görüntülere bakınca hiç bişey demiyormu eşin,yani dayanamaz gün geçtikçe oda nasıl sevinecek içi içine sığmayacak bak görürsün..benim eşimde beklerdi isterdi bebek olsun diye ama eşim sevincini çok belli edemez,ultrasonda ben bebekten çok eşimin gözlerindeki sevince bakarım bazen..arkadaşla dostla biraradayken eşim benden daha iştahlı anlatır doktor kontrollerini bebeğin görüntülerini iştahla anlatır oldu şimdi.. ben 4 ayı bitirdim 5.aya girdik..

18. 28 Nisan 2009
  19. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    biz infertilite dedavisi görüyoduk, 3 defa aşılama oldu negatif sonuç aldık, elimizdeki para bitince de tüp bebek için para biriktirmeye başladık, o bekleme döneminde ben hamile kalmışım, adetim birkaç gün gecikmişti, arkadaşım illaki test yaaplım dedi, bende yok hamile değilimdir bazen böyle gecikebiliyo dedim, zorla test aldırdı bana işyerinin tuvaletinde yapmıştık testi, sonra eşimi aradım, çabuk bana drdan randevu alıyosun dedim, noldu dedi sorma bişey sadece randevu al dedim, adam akşama kadar yumurtlamış :roflol: sonra akşam buluştuk drun muayenehanesinn önünde, elimdeki testi gösterdim bu ne dedi, test diyorum ne testi diyo, gebelik testi diyorum eee ne demek oluyo şimdi bu diyo hala anlamadı :roflol: hamileyim be hamileyim dedim, bi süre şok yaşadı, inanmadı hatta, sonra dra gittik kan testi istedi sonuç pozitif olunca o zaman inandı, hamileliğimi karnım şişene kadar benimseyememişti, hatta ben niye bu kadar uyuz bu adam diye sinir olmuştum, ama şimdi bebeği benden bile öncelikli, sadece bebeğimiz için arıyo beni, nasıl iyimi keyfi yerindemi bu gün yaramazlık yaptımı diye :roflol: ilk defa ultrasonda gördüğümüzde de şok olmuştu, aaa eli aaa kolu diye diye :roflol: