hamile kaldık kalalı stresliyimmmmm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve benbilirim tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : benbilirim
  1. benbilirim

benbilirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlarrr 14 nisan ile 19 nisan arası rahımdekı yaram için ilaç kullandımmçistanbuldaydım neyse eve geldımm 19 nisanda bu ay beklemıyrdum olmaz dedım sanslı gunler gectııı dedım hamile oldumu öğrendım havalara uctumm dra gittim direk kan degerıme baktı dıs gebelık olabilir dedı bu benım ılk nasıl korktum anlatamam ogun test yaptı birde 159 olan degrım 220 olmus bu bişey demedı aradan 4gun gectı cuma gittim1249 olmuss.bu dra değil baska dra gittim dunnn keseyı gördukkkk sevındım buda dedıkı nedne sana dıs gebelık demişler ne alaka gayet saglık bir gebelık gibi görunuyor dedı.ama o antıbıyotıkler dedı hamile kalan biri kullansa zarar vermeyebilir önceden kullansanda bebege zarar verebilir dedı yanı 10 gun sonra gidicekmısım kalp atışlarını duysarsak bişey yok dıcekmısız ya hep ya hiç kuralı...ama ben onu hamile kalınca kullanmadım dedım ..kısacası sevınemedım dra göre 4 haftalık bana göre 3 haftalık hamileyımm cunkı eve gelelı22 gun oldu bugun.bird ebana folık asıtte vermedıııı..bunuda kafaya taktımm hiç iyi değilim keşke hamile kalmasaydım dıyorum ilk ayda bu kadar yıprandımmm.
    folık asıt hususnda bilği verın kızlar dr ilk 3ay kullanmak gereklı son radan kullanınca faydası yok dedı delikafaduldendelikafaduldenoffffffffffffffffff

2. 12 Mayıs 2009
  3. tan07

tan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım folik asiti ne kadar önce kullanmaya başlarsan o kadar iyi normalde hamile kalmadan 5 ay önce başlamak daha faydalı ama bende hamile olduğumu öğrendiğimden itibaren 3 ay kullandım bence kullanmaya başla kendini de hiç üzme hayırlısı neeyse o olsun diye dua et moral bizim için çok önemli ne olursa olsun herşeyde bi hayır vardır de bu arada nerede oturuyosun ist sa memorial da figen taşer e gitmeni tavsiye ederim ben ona gididyorum ve stresten uzak bi hamilelik geçiriyorum...

4. 13 Mayıs 2009
  5. benbilirim

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm saol ben ist dısındayım ailme ıstda benımde ist bır drum vardı aradım sımdı mutlaka kullan folık asıt dedı ve gebelıkten evvel kullandıgın ilaçlar bişey yapmaz dedı..cok iyi bir bayan dr .rahatladım ..

6. 13 Mayıs 2009
  7. tan07

tan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsiin canım kendine çok iyi bak...

8. 13 Mayıs 2009
  9. benbilirim

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sağol cnmmm

10. 13 Mayıs 2009
  11. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    hamileligini son adetinin ilk gününden hesaplaman gerekiyo muhtemel ovulasyon günlerinden degil..
    antibiyotik konusunda bir fikrim yok ama degerlerin iyi artik göstermis
    kalbinide duydun mu icin rahatlar insallah
    folik asitse gebe kalmayi planladigin anda baslaman gerekli ben 1,5 yil kullandiktan sonra gebe kalabildim 3 ay bitti halada kullaniyorum sen doktora bakma unutmus olabilir
    git bir eczaneden al ve icmeye basla, cok önemli ilk üc ay en azindan kullanmis ol

12. 13 Mayıs 2009
  13. benbilirim

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tmm cnm alacagım bugun başlıyorumm kesın istdakı dr dedı kullan dedı .folık plus önerdı