hamile kaldıktan sonra crınone jel kullanımı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sxuxnger53 tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

8 Şubat 2009
    Konu Sahibi : sxuxnger53
  1. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar şu anda 11 haftalık hamileyim günde iki kez crınone jel kullanıyorum dr.
    16. haftaya kadar kullanacagımı söyledi bu kişiye göremi değişiyo yoksa tüp bebkle hamile kalan herkesmi 16 haftaya kadar kullanıyor merak ettim

2. 8 Şubat 2009
  3. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun allah kucağına almayı da nasip etsin
    malesef kullanacaksın bildiğim kadarıyla çünkü kimi arkadaşlarımız progesteron fitil yada senin gibi jel kullanıyor ve yardımcı üreme tekniklerinde 4 ay bitene kadar veriliyor destek lazım dışarıdan bebişler tutunsun diyeeeeeee:nazar:

4. 8 Şubat 2009
  5. sorgusuz

sorgusuz papatya Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım hayırlı olsun benim daha yeni sayılır sana göre. Endometrium da inceymiş benim.ben jelden günde 1 kullanıyorum.progynex enjeksiyon günde 1 ve climara flaster 3 tane kullanıyorum.haftada 1 defa flasterleri değiştir,yorum.yani tamamiyle kişiye göre.umarım hepimizin emeklerine değer ve yavrularımızı sağlıkla kucağımıza alırız

6. 9 Şubat 2009
  7. ARAY

ARAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sanırım hamilesin.endimetrium ince dedin bendede aynı sorun vardı 2.8 mm den transfer anındada 7 kusura çıkardılar.estrofem ilacını içiyorum ve climara forte bende iki günde bir degiştiriyorum.yaın test günüm ayrıca .benim sormak istedigim kaç mm çıktı seninki .transfere kadar yani kaçla hamilelik oldu.doktor benim bu sorunum tutunmaya risk görüyor.ayrıca o iğneyi hamileligin kaçıncı ayına kadar yapılıyor.çok kötü oldu igne yerleri artık igne olunca kanlar içinde kalıyorum yerleri yara oldu vallahi

8. 13 Ekim 2009
  9. ARAY

ARAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    .....