hamile kalıp bebeğini kaybedenler paylaşalım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve selif tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

9 Ocak 2010
    Konu Sahibi : selif
  1. selif

selif umutlu bekleyiş Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben 5 yıldır bebek özlemi çekenlerdenim.başarısız aşılama ve tedavilerden sonra tüp bebeğe karar verdik.ilk denememde 4 embriyo transfer edildi ve üçüzlerime hamile kaldım.doktorum üçüz tehlikeli birinin kalbini iğneyle durduralım diye önerdi. fakat bunu biz göze alamadık bukadar hasret çekmişken nasıl kıyarız o na dedik ve izin vermedik.fakat yavrularım 6.aya kadar dayanabildiler.bir anda suyum gelmeye başladı.hastaneye gittiğimde 4.5 cm lik açıklık vardı ve birisi karnımda ölmüştü.o an dünya başıma yıkıldı.ertesi günde doğum yaptım fakat yaşamadılar.birisinin karnımda,:a015:birisinin doğum anında:a015: diğerininde doğum dan 15 dakika sonra kalbi durdu.:a015:3 ay oldu fakat daha atlata bilmiş değilim.çok zor günler :a015::a015:paylaşak istedim. inşallah hepimiz kavuşuruz birgün bebişlerimize:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 9 Ocak 2010
  3. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    seni çok iyi anliyorum arkadasim.bende iki kez tüp bebek yöntemi ile kaybettim bebeklerimi.1 sene olcak ama hala atlatmis degilim.allahim yardimcimiz olsun.büyük aciler dilsiz olurmus....

4. 9 Ocak 2010
  5. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    selif çok kötü günler geçirmişsin çok zordur toparlaması bilirim bende birini normal yolla olan bebeğimi 2 yıl önce kaybettim birde tüp bebekle hamile kaldım onuda 1 aydan fazla oldu kaybettiğim çok zor çoook
    inşallah bundan sonra sende bende hepimizde bebeklerimize kavuşuruz da onu hiç kaybetmeyiz sağlıklı hayırlı bir şekilde büyütürüz
    allahım çok sabır versin sanada

6. 9 Ocak 2010
  7. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    angelcim senin kaybettiğini biliyorum canım öncedn okumuştum evet büyük acılar dilsiz olurmuş allah sanada sağlıklı hayırlı bebekler nasip eder inşallah

8. 9 Ocak 2010
  9. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım beniiiiiiim kıyamaaam.allah sabır versin.sıkma canını nolur emin ol gene güzel haberler alıcaksın bak daha okurken onu hissettim.yeterki sende sağlıklı olmaya bak üzülme rabbim nasıl aldıysa gene vericektir..
    bende tüp bebekle üçüze hamileyim şimdi..inan bana öyle ders oldunki ne yapıcağımı karar veremiyodum , benimde bebişimin bitanesini hatta ikisini almak istiyolar ama işte gönlüm razı olmuyo kalbini nasıl durdururum diyee:KK43:(ben eşimle ikiz kalsın diye ikna etmeye çalışıyoruz doktorları..bakalım bu hafta içinde birisini aldırmaya gidicem:KK43:(((allah yardımcım olsun ..dualrımdansın sende..allaha emanet ol sağlıcakla kal

10. 9 Ocak 2010
  11. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yasadiklariniz gercekten cok zor bi olay allah kimsenin basina vermesin.
    Bizler bu bebeklerimize kavusa bilmek icin neler yapiyoruz ama kurban oldum ALLAHIM daha zamani degil diyip ya hic vermyior yada ellimizden alyior.
    ALALH hepimizin yardimcisi olsun..

12. 9 Ocak 2010
  13. Hullis

Hullis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım seni çok iyi anlıyorum inan.ben12 yıllık evliyim.ilk tüp bebeğim 5 haftalık düştü.ikinci hamileliğim 1 yıl önce kendiliğinden oldu 4 aylık erken doğumla oğlumu kaybettim.5 ay önce tüp bebek yaptırdık ikizlere hamile kaldım ama biri gelişemedi.diğeride 15 gün önce 21 haftalık erken doğumla dünyaya geldi ama kızım 3 saat yaşaya bildi.rabbim bize güç verir inşlh.rabbim hepimizin yardımcısı olsun.toparlana bilmek çok zor.

14. 11 Ocak 2010
  15. selif

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum.rabbim en kısa zamanda mutlu sona ulaştırsın.
    :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

16. 11 Ocak 2010
  17. selif

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    baby_love canım doktorunun tavsiyesini dinle.gerçekten çok zor üçünü kucağına alman.ben dinlemedim. hamileliğim süresince çok dikkat ettim sürekli yattım sadece doktora gitmek için dışarı çıktım ama sonuç malum.:gitme:kaç haftalık oldular şimdi canım.inşallah hayırlısıyla alırsın kucağına

Son düzenleme: 11 Ocak 2010
  18. 11 Ocak 2010
  19. selif

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim canım allah hepimize sabır versin .seneler geçsede yaşadıklarımızı unutamayız heralde.:çok üzgünüm: