hamile kalıp kalmamakta karasızım.Çok karışığım.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve fulyan tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : fulyan
  1. fulyan

fulyan minik kelebeğim benimle Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar eşim çocuk istiyor.7 ay oldu evleneli.çoğu arkadaşım daha erken yapma hayatının tadını çıkar diyor.açıkçası ben de ne istediğimi bilmiyorum.kafam çok karışık.sürekli bu konuyu düşünüyorum.26 yaşındayım.üff bilmiyorum ya....

2. 26 Nisan 2009
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.784
    Ödül Puanları:
    463
    inanın hayatın tadı çocukla da çıkıyor. hatta çok daha güzel çıkıyor. şahsi fikrim çok geciktirmeden düşünün. bence yaşınız da gayet uygun. Allah gönlünüze göre versin a.s.

4. 26 Nisan 2009
  5. fulyan

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    153
    teşekkürler canım tavsiyen için.

6. 26 Nisan 2009
  7. beray60

beray60 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraba canım bende 8 aylık evlıyım ve 4 aylk hamıleyım bence cocuk sart bende 26 bıttı daha yenı 27 yasındayuım ve yas olarakta kalıtelı kromozon olarakta tam ıdael bence ben esımle 20 yasında evlenseydımde ozaman hamıle olsaydım cunku cocuk arada cokkk yas olmasıda ıyı dııl

8. 26 Nisan 2009
  9. fulyan

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    153
    doğru söylüyosun beray.yaş farkı da olacak tabi geciktikçe.sağol...

10. 26 Nisan 2009
  11. beray60

beray60 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabı canım hem 1 tane cocuk dusunmuyosan bence tam zamanı ve coookkkk yuce bı duygu

12. 26 Nisan 2009
  13. EU2

EU2 Guest

bende düşün derim ben evliğimin ilk yıllarında korunduğum için çok pişmanım meğer istiyorum diyince olmuyormuş yaklaşık 2 yıl uğraştık çocuk için o yüzden evlenenler derimki sakın korunmayın

14. 27 Nisan 2009
  15. destna

destna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    biz eşimle görücü usulu gibi tanıştık pek görüşemedik ama çok sevdik nişanlılık süremizde 4 aydı daha nişanlıyken dedim ona 1 yıl olmasın korunlaım diye saolsun sözünü tuttu ben 24 yaşındayım şimdi 1yıl doyasıya eğlendik gezdik bir şubatta evlendim diğerinde hamile kaldım sen iyice tart ilaçla korunuyosan hamile kalman zorlaşabilir hayat senin hayatın tabii ama ben iyiki 1 sene olmamış dedim çünlkü hamilleğim başından beri kanamalı geçtii bu yeni evliyken olsa zorlu bir süreç olurdu eminim ilişki yasak seyahat yasak süpürmek yasak vs. herkes aynı olucak diye bir şey yok tabii ama
    anneliğe yaklaşmak inanılmaz bir duygu canım

16. 27 Nisan 2009
  17. EU2

EU2 Guest

bu konuda haklısın cnm görücü usuluyle evlenmek frklı tabii sen eşini tanımaya çalışmışsın sen haklısın am ben severek flörtle evlendim evliğimin tadına varıyım diye korundum ben burda karar vermeden önce en önemli ayrıntı eşine ve evliğine güveiyormusun?sorusunun ceabının önemli olduğunu düşünüyorum cevap evetse düşünmye gerek yok hemen çocuk yapın derim :eek: bu arada şuda varki hamilelikte veya çocuk doğduktan sonra çekilen sıkıntılar hayatının br döneminde yaşanacak neden dahaerken olmasınki?ama yine sölüyorum önemli olan eş ve evlilk

18. 27 Nisan 2009
  19. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım tabiki senin bileceğin birşey ama bende yaklaşık 10 aylık evliyim ve yaklaşık 7 aylık hamileyim hayatın tdını çıkarmaya gelince hamilelik hayatımdaki hiç birşeyi değiştirmedi birazcık daha tombul olmam dışında yine geziyoruz istediğimizi yapıyoruz.eğer evliliğini ve eşini yeterince tanıdığını düşünüyorsan bence bir bebişinin olması güzel