Hamile kalma formülü

Konusu 'Gebelik Öncesi ve Sonrası Alternatif Tıp' forumundadır ve ilkay78 tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

2 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ilkay78
  1. ilkay78

ilkay78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bundan 1,5 sene önce boş gebelik yaşamıştım.Hiçbir problem olmasına rağmen 1 sene hamile kalamadım.Sonra bitkisel bir karışımı önerdiler.Böğürtlen kökünü 1 bardak suyla kaynatıp günde 2 kere içtim. 21 günlük bir kürdü.Bunun yanında 2 bardak suyla inciri kaynayıp havuç parçaları ile soğutup içtim. 21 gün.İşe yaradı .Şu anda 18 haftalık hamileyim.Deneyin umarım sizdede işe yarar.Allah isteyen herkese versin.

2. 3 Ocak 2009
  3. gulsun37

gulsun37 Guest

canım slm tebrıkler. allah kucagınada almayı nasıp etsın bende hamıle kalamıyodum bögurtlen köku ıctım 10 gun gunde bir bardak ve o ay hamıle kaldım gercı olumsuzluk yasadım ama okunuyu acmıyorum dedıgın gıbı bögürtlen köku keısnlıkle ve keısnlıkle ise yarıyor inciride duydum onuda sadece yemistim. iyi bak kendine ....

4. 3 Ocak 2009
  5. eseraras

eseraras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhaba hayırlısı olur inşallah bişey sormak istiyorum belli bir günü varmı içmek için yani adetin kaçınçı günü falan gibi birde bu böğürtlen kökü ve incirin yapılışını daha net yazarsan sevinirim ölçülü yani umut işte ne yapalımm

6. 3 Ocak 2009
  7. gunesim07

gunesim07 Guest

sizi tebrik ederim ins saglikla kucaginiza alip buyutursunuz okadar cok ot yedimki bide bunu deneyelim sagol

8. 3 Ocak 2009
  9. cananyasin

cananyasin Guest

kızlar böğürtlen kökünü nerden temin ettiniz ögrenebılırmıyım ben bu bitkinin iltihabada ii geldini duymustum ve benımde iltihap sorunum var yardımcı olursanız sevınırım bu arada dilerim bebişlerinizi saglıcakla kucagınıza alırsınız

10. 4 Ocak 2009
  11. eseraras

eseraras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım bende bugün aktara bakacağım eğer bulursam haber verir olmazsa sana gönderirim bile yeterki bulayım akşama doğru cevap yazarım sevgiyle kal..

12. 4 Ocak 2009
  13. cananyasin

cananyasin Guest

canım benım ya dusunmen yeter tsk ederım ben bayrampasadayım burdakı attarlara sordum ellerınde olmadıgını hata hıc satmadıklarını soledıler sanırım dogadan elde etmemız gereken bısey ama eger bulur ve adresi haber verırsen sevınırım

14. 4 Ocak 2009
  15. EU2

EU2 Guest

öncelikle bizimle bu konuyu paylaştığın için çok teşekür ederiim..ALLAH o güzel yavrunu sağlıkla dünaya getirsiin..ALLAH BİZEDE NASİB ETSİN İNŞALLAH TEZ ZAMANDA ..Bende deniycem mutlaka zaten herşeyi deniyoruz bunuda deniycem:))sende bizim için dua et sağlıcakla kal..

16. 4 Ocak 2009
  17. bebisim52

bebisim52 Tüm varlığım kızımmm... Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    yalnız arkadaşlar anlamadığım bişi var ilaç kullananlarda mı bu kürü içebiliyo.

sonra bişi olmasında ya hiç ilacı içmicez heralde yada ikisi birarada.

18. 5 Ocak 2009
  19. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Böğürtlen kökü suda kaynatılır. Süzüldükten sonra, elde edilen sıvı, bal ile tatlandırılarak, şurup kıvamına ge*linceye kadar yoğrulur. Hazırlanan bu şuruptan, adet dönemei süresince sabah-akşam bir çay bardağı içilir.

böğürtlen köküyle ilgili bu yazıyo sizde bu şekildemi yaptınız.yoksa başka bi şekli varmı.ne kadar suda?kaç dakika kaynatılıyo?soğuyuncamı süzüyoruz?ne zaman başlanıyo?kaç gün devam ediliyo?