Hamile Kalma Olasılığım varmııııııı....

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve lucky88 tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

3 Mart 2010
    Konu Sahibi : lucky88
  1. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    slm kızlar benim sorum olucak... ocak ayında doğum kontrol hapı aldım aldığım günden itibaren kanamam başladı 15 gün sürdü bende yarıda bıraktım ve almadım.dedim kan kaybından gidicem.gerçi kanama olması normalmiş ama ne biliim kokrktum işte 15 gün sürünce bide... :S ocakta bıraktım şubat oldu marta girdik hala regl olmadım.doktor hormonlarımın düzene girmesnin 2 yada 3 ayı bulacağını sölemişti.dün eşimle birlikte olduk ve içime boşaldı fakat ben kalktım hemen bu durumlara nazaran hamile kalabilirmiyim acaba??? o an eşime dedimki ya hamiş kalırsam kal dedi zaten bebeğimiz olsun istiyorum olsun artık dedi.daha 5 aylık evliyiz bende istiyorum ama erkenmi diyorum tereddütlerim var :KK43:(((( yardım edin lütfennnn Şeniz

2. 3 Mart 2010
  3. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kimse yardım etmicekmi banaaaaa????alsanaalsanasmile

4. 3 Mart 2010
  5. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bende ilk evlendğim de kullandım hap ama çok yan etkisi bağırsak bozuklukları kramp ve lekelenmeler yaptı ben ilk kutuyu bitirince adet oldum ikinci kutuya başlamadım. hapı yarıda bırakırsan adet olursun. hala adet olmamanın sebebi hormonların dengesi bozulmuş olduğu için olabilir ama kafanı rahatlatmak için bir testte yapabilirsin.

6. 3 Mart 2010
  7. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    banada hormonlarımdankaynaklı gibi geliyo ama sanırım hamle olup olmadığımı 10 gün sonra anlarım... adet ancılarımda başladı bugün feci şekilde belim ağrıyoo :KK43:(((((mirmirmirmir

8. 3 Mart 2010
  9. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    inşallah hamişsindir canım benimde günüm yarın normalde bakalım hayırlısı geçen haftadan beri göğüs ağrılarım var. yatarken gece uyanıyorum kalçalarım falan ağrıyor gün içinde belim sırtımda ağrıyor ama pek umutlu değilim eşim tedavi görüyo çünki sperm sayısı az

10. 4 Mart 2010
  11. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Dün regl oldum.yani şimdi düşünüyorum hamile kalmak için 3 gün üst üste birlikte olmak gerekirmiş.o akşam sadece 1 kere birlikte olduk ve o akşam içime boşaldı.bakalım kısmet Allahın takdrş ne olucak görcez :) zemuszemus

12. 4 Mart 2010
  13. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    kısmet..kızkardesımdede çok degısıklık yaptı adet zamanında..ara kanamalar falan oldu...
    oda bebış ıstıyor.2 aydır.
    ama yumurtlama tarıhını netten ogrenebılırsın..o zamanlarda hamıle kalma sansın çok canım..3 kez degıl 1 kez bıle bırlıkte olsan yumurtlama zamanınsa hamıle kalabılırsın.

14. 4 Mart 2010
  15. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    efet canım normalde çünki spermlerin kendine gelmesi için en az 1 gün falan geçmesi lazım diye biliyorum bende gerçi arkadaşımın doktoru yumurtlama gününde sürekli birlikte olun demiş ama verimi düşmüyomu o zaman nie 3 günlük perhiz yapılıyo mesela test yapılcağı zaman
    nese sonuçta 1 hücre yumurtayı döllüyo ona erişebilen

16. 4 Mart 2010
  17. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    dediğim gibi adetlerim bu aralar düzensiz çünkü ocak ayında d.kontrol hapı aldım yarıda bıraktım şubatta hiç regl olmadım martın 3 de yani dün regl oldum.yani adetimden 1 gün önce (2 martta) birlikte olduk.neredeyse 1 ay adet görmedim oda haptan kaynaklı sanırım.:sm_confused: