hamile kalmak için eşiyle klomen kullananlar

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

bu ay klomen kullanıyom ve eşimde klomen kullanıo aranızda eşiyle kullanan var mı ve hamile kalan aslında şubat ayında ben çatlatma iğnesiyle hamile çıktım ama nolduysa olmadı senağlama ya artık o kadar çok sıkılıom ki olsun artık yani zaman geçtikce daha da zor olacağa benzio :a015:

2. 10 Temmuz 2008
  3. tubixsxxsx

tubixsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba..4 yıllık evliyim.iki ay önce çocuk istediğimize karar verdik.yıllardır adetlerim düzensiz ve ben pco olduğumu yeni öğrendim.şimdi çok endişeliyim.yalnız olmadığımı bilmek benim için çok önemli arkadaşlar.samimiyetiniz iyi niyetiniz beni buraya çekti.şimdiden teşekkürler.umarım hepiniz en kısa zamanda bebeklerinize kavuşursunuz,kavuşuruz..

4. 10 Temmuz 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ben de de adet düzensizliği var ya :KK43: ve eşim geçen yıl varikoselden ameliyat oldu offfffff

6. 10 Temmuz 2008
  7. gxuxlsu

gxuxlsu sifaa nın yazdığından :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşim kullanıyor ben kullanmıyorum ama bu ilaç eşime çok kilo aldırdııı

8. 10 Temmuz 2008
  9. EU1

EU1 Guest

yaaa eşine mi kilo aldırdı sizin nie olmuo ben rahim filmi çekildim kanallarda açık bilmiom bu ay gene denices inş olur ya ....

10. 10 Temmuz 2008
  11. tubixsxxsx

tubixsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kaç aydır deniyosunuz bebek yapmayı?ben doğum kontrol hapını bırakalı 2 ay oldu iki ay hiç gelmedi adetim.dr farlutal verdi.şimdi adetliyim..klomen kullansammı yoksa daha denesemmi bilmiyorum.ne önerirsiniz?

12. 10 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

klomenle bu ay denicez ama sen kendin alıp kullanma ben ce cnm bi uzmana görünsen iii olur çünkü benim arkadaşımda kullanıodu bırakmak için bile dr gitti ve öle bıraktı ben 4 yıldır evliyim 2 yıldır bebek istios klomeni bu ay kullanıyoruz hayırlısı

14. 10 Temmuz 2008
  15. tubixsxxsx

tubixsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm artık hangi dr a güveniceğimi şaşırdım valla.4 yıldır sürekli dr dayım.sağ overde büyük bir kist patladı nerdeyse iç kanamadan ölüyodum.bana daha yeni pco olduğumu söyledi dr.bende saf saf korunuyorum.bilseydim daha önce başlardım tedaviye..off of

16. 10 Temmuz 2008
  17. EU1

EU1 Guest

çok geçmiş olsun cnm ya biz de keşke korunmasaydık hemen yapsaydık belki olurdu ama bölesi nasipmiş cnm ben ocak ayından beri her ay dr gidiom bu ay klomen kullanıom aslında şubat ayında beta hcg 23.28 çıktı hamilemiydim diilmiydim bilmiom.hayırlısı allahtannnnn sabır cnm sabır

18. 10 Temmuz 2008
  19. tubixsxxsx

tubixsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin hepimize allah sabır versin.klomen i kaç adet içiyosun günde?bazılarına 1 tane başlatıyolar bazılarına 2 tane.sendede pco varmı?glikofen kullanıyorum 10 gün oldu.adeti düzenleyip yumurtlamayı arttırdığını duydum.senin bilgin varmı cnm?