Hamile kalmak için gün aşırımı yoksa her gün mü ilişki olmalı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve SUTASAYRAN tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : SUTASAYRAN
  1. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR MRB
    BURDA BUNU SİZE SORUYORUM ÇÜNKÜ YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ BANA SİZCE HAMİLE KALMAK İÇİN HERGÜN MÜ İLİŞKİYE GİRMEK DOĞRU YOKSA BİRGÜN GİRİP BİRGÜN BEKLEMEK Mİ DAHA DOĞRU VE İLİŞKİ SIRASINDA ŞUNU YAPARSAN DAHA İYİ OLUR DEDİĞİNİZ BİŞEY VARMI MESELA YASTIK KOYMAK YADA HEMEN AYAĞA KALKMAMAK AYAKLARI YUKARI DİKMEK GİBİ BENİ AYDINLATIRMISINIZa.s.

2. 13 Eylül 2009
  3. SUTASAYRAN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımmmmmmmmm

4. 13 Eylül 2009
  5. SUTASAYRAN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Off bı yardım etsen,z ıkı kelıme sadece benden daha tecrÜbelsınz ve yardım ıstıyorummmmm

6. 13 Eylül 2009
  7. scuba

scuba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya bende başlığı görünce hemen atladım ama yardımım dokunamıycak sana çünkü daha becerebilmiş değilim hamile kalmayı. genelde gün aşırı tavsiye ediliyor. ben yumurtlama günleri hergün denedim ama olmadı.

8. 13 Eylül 2009
  9. SUTASAYRAN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben,m tŞk ederım en azından duyarlısın bende hergÜn denedım ama olmadı anlamadım yahu

10. 13 Eylül 2009
  11. tazefasulye

tazefasulye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    163
    Doyuma ulaşmak!! Kadının doyuma ulaşması hem rahim ağzındaki yoğun sıvıyı seyrelterek sperm geçişine olanak tanırmış, hem de yumurtanın serbest bırakılmasını sağlarmış. Yegane önerim budur! 2'de 2 başarılı olduk biz yerimseniben

12. 13 Eylül 2009
  13. umutlu16

umutlu16 bebeğim melek oldu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm olmadımı olmuyo işte bende çok şey denedim olmadı takdiri ilahi ama ummadığım anda hamile kaldım şimdi 3 aylık hamileyim kafanıza takmayın hiç zamanı vardır ama siz yinede doktora gitmeyi ihmal etmeyin allahım isteyen herkese arartmadan verir inşallah

14. 13 Eylül 2009
  15. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence önemli olan tek bişey var. kafaya takmamak. ben 3 ay denedim yumutlama günlerinde her gün ama olmadı. eşimde çok kafaya takıyorum diye istemedi bende ne zaman olursa olsun dedim o ay hamile kaldım ama düşükle ksonuçlandı:)

16. 13 Eylül 2009
  17. tubatubatubatuba

tubatubatubatuba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben şuanda 5 hafta 4 günlük hamileyim hergün ilişkiyle oldu

18. 13 Eylül 2009
  19. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    hergün girilen ilişki sperm kalitesini düşürüyormuş,o yüzden 2günde bir girmek gerek.sonrasında da ayağa kalkmadan 15dakika bacaklarını yükseğe dayayacaksın.ilişkinin günü de önemli tabii,gebe kalma riskinin en yüksek olduğu günleri hesaplatacaksın.internette var,bulursun,ama son 3ay hangi günler adet olduğunu bilmen gerekir.bu riski yüksek günler de zaten genelde adet kanamasının bitiminden itibaren 5,6günlük zamana denk geliyor.bir de ne kadar doğru bilmiyorum,bi arkadaşım söylemişti ben bunu da denedim,kaç günde bir adet olduğunu hesaplayıp çıkan rakamı 2ye bölüyorsun ve o gün ilişkiye giriyorsun.yani 28günde bir oluyorsan adet olduğun günden sonraki 14.gün deneyeceksin.birde ben eşime 15 gün öncesinden başlayarak her sabah aç karnına kavga dövüş keçiboynuzu pekmezi yedirdim.5buçuk yıllık evliyim sadece son bir ay korunmadık,bunları yaptım ve hamileyim.bunları yapmasam da kalırmıydım bilmiyorum ama denemekte fayda var.hadi kolay gelsin.