Hamile kalmak için ugrasan izmirli arkadaşlar.tecrubelirimzi paylaşmaya davetlisinz

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU3 tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

HAMİLE KALMAK İÇİN UGRASAN İZMİRLİ ARKADAŞLAR BIZDE BU KONUDA TECRUBELERİMZİ DOKTORLARIMIZIN TEDAVISNI TAVSİYESİNİ BU TOPIKTE PAYLAŞALIM.BİRBİRMİZE DESTEK OLALIM.BZI BIZDEN BAŞKASI ANLAYAMAZ:CüvCüv::CüvCüv:

2. 7 Ekim 2008
  3. EU3

EU3 Guest

eekimse yazmamiş görmedinz mi arkadşalr ben sesleniyorumm sizeee

4. 8 Ekim 2008
  5. _cimcime_

_cimcime_ Ya Fettâh Ya Rezzâk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben yazayım sana bir izmirli olarak.biz 3cü denememiz.bugün adet oldum yine olmadı yani.benim için daha çok erken doktora gitsem kovar beni valla ama insan bir sorunu varmı yokmu o bir seneyi boşa geçirmeden bilmek istiyor.doktorlar bir seneyi geçirmeden gelmeyin diyorlar.umarım allahım birsene bekletmez bizi.bebek isteyen herkeze allahım bebeklerini versin.benim için doktor tadavisi daha erken dedigim gibi ama yazmak istedim.hepimize allah sabır versin sabrın sonunda hayırlı evlat versin.öptüm canım

6. 8 Ekim 2008
  7. su_yakamoz

su_yakamoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gönülsızım merhaba;
    ankaradayım ben ama doktorunun yaklaşımı çok yanlış. Sen git ve bebek düşündüğünüzü her hangibir probleminizin olup olmadığının kontrolu için testlerinin falan yapılmasını iste. bir sorun yoktur inş. ama tedirginliğini atmış olursun.
    sevgiler.

8. 8 Ekim 2008
  9. EU3

EU3 Guest

Slm arkadşalr msjlarinz için tesekkurler gönulsizim doktorun seni panik yapmamn için bekletmişcanimama 3ay gercekten çok kisa bizman bi 3ay daha bekle derim ben zaten hemn de olsun demk çok yaniş cnaimzaman birk ve bugunelrin tadini cikar

10. 8 Ekim 2008
  11. _cimcime_

_cimcime_ Ya Fettâh Ya Rezzâk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar teşekkür ederim bir ay sonra evliligimizin 6 yılında olcaz baya oldu yani biz bebek düşünmeye 5 aydır başladık işte bu 3 denememiz benim tek korkum ya olmazsa bu 6 sene boşunamı korunduk tedavi olsaydık tabi bunları bende bilmiyorum düşüncelere kapıldıgımda aslında korkuyorum sonra içini ferah tut diyorum kendime her şey allahtan bunu biliyorum.dün hasta oldugumda çok üzüldüm inanırmısınız bütün gün yataktan çıkmadım şimdi daha iyiyim bir hamile kalsamda rahatlasam bir ohhhh desem ne güzel olacak tabi herşeyin hayırlısını dilerim hep.ilk bebek düşündügümde doktora söyledigimde 1 sene olmadan denemelere devam ondan sonra araştırma oluyo demişti benim için daha çok erken işte insanoglu sabırsız ondan oluyor hep bunlar ama allahım sırayla hepimize verecek inanıyorum herşeyin zamanı var arkadaşlar.sizlerde olmasanız derdimi kime anlatıcam iyiki varsınız.

12. 9 Ekim 2008
  13. EU3

EU3 Guest

evet arkadşalr bekliyorum sizleri önce ebn anlatayım istersenız

14. 9 Ekim 2008
  15. EU3

EU3 Guest

izmirde çok doktor değiştirim arkadşlar nehir hanımaordan filiz hanıma ordan merla hanımsonrada en sonda dilekaslanda akrar kıldım ve ok memnun kaldım arkadaşlar zaten dilek hanımla ilğili bi sikayete dnek gelmedım simidye kadr kı sizlere çok teskkur edrim kk sayesınde buldum dilek hanımı

16. 9 Ekim 2008
  17. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya bunu herkesin görücegi bir yerde açsaydın keşke neyse ben 3 ay çınarlı dogum hastanesine gittim ve klomen kullandım olmadı orada dr güngör tuncay beydi ama memnun kalmadım şimdi ege üniversitesine gidiyorum 2 aydır ilk ay rahim flmi çektirdim bu ayda ilk denemem başarısız oldu adetimden sonra 2 deneme için start alıyorum allahın hakkı 3 deyip devam etcem elimde ignelerim var onlar bitince benim tedavimde bitiyor sonrası zaten tüp bebek onuda ben istemiyorum nasip degilmiş der vaz geçerim heralde hadi kızlar sizinde tecrübelerinizi bekliyoruz.

18. 9 Ekim 2008
  19. EU3

EU3 Guest

başakcım hamilelrden haberler yerıne açtım ama sanırm bzı bulamıyoruz konuları cnaım niye vazgeçme ya bıda aşılama yaprsınz ki aşılama olmadı dimi daha canım senin kendınız dogal yoolla denedinzi dimi canım /B]