Hamile kalmak için yaptıgımz ilğinç şeyler neler?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU3 tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

9 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

EVT ARAKDAŞLAR HANİ HEP DİYORUZ YA DENEMEDIGIMZ KALMADI DIYE NELER YAPTIK ŞİMDİYE KADAR GEBELIGI KOLAYLAŞTIRMASI AÇISINDAN.
    BİDE YAPTIKLARIMIZ SONUÇ VERDIMI.MESELA BEN DIYORUM YAPMADIGIMZ BİŞEY KALMADI DIYE AMA Bİ kaydirigubbakcemile3:uhm:BAKIYORUM DAHA Bİİİ ÇOK YOL DENEYEN ARKADAŞ VARMIŞ MEGER VE DAHA Bİ ÇOK SEY VARMIŞ:)

2. 10 Mart 2009
  3. EU3

EU3 Guest

ilk önce ben yazayım.
    1 sogan suyu içtim.eşimde keci boynuzunu hala içiyor.
    2.nisan yagmuruna dua okuduk tum ailecek :)
    3.hocaya gittik.muska yazdırdık :) elbette o mubarEk insanlArın HAyır duasını almak lazım ama..neyse derine girmeyelım.
    topugumdan kan aldırdım bide gittiğimz hoca oyle söylemişti
    4.yumurtlama gunlerini sıkı sıkıya takıp ettık.2 gundebı yokolmadı 3gunde bi ilşkiye girdik.
    5.bal ve miski amber karışımı yedik (tavsıye etmem:1no2: kokusu çok agır oluyor miskı amber bıldıgımz hacı yagı kaydirigubbakcemile3
    5.YUMURTA TAKIBI YAPTIRDIK CATLATMA ıĞNESı KLOMEN KULLANDIM.
    6.RAHıM FıLMı CEKTIRDIM
    7 EŞıM AMELıYAT OLDU.
    8.EŞıM POLEN YEDı.çakrış otunu havanda dövduk ama suyunumu içti yoksa balamı karıştırdıkhatırlayamadım şimdi.BABANESı Bı KARIŞIM YAPIP GÖNDERMıŞ ONU YEDı.
    9.ŞıFALI SUALRA GıTTıK KAPLICAMI DIYOLARYA NE ONDAN ıŞTE.
    10.EŞıM Bı SÜRE HERSABAH HAVUÇ YEDı
    11. dogumsancısı ÇEKEN Bı ARAKDAŞIM SANCI ANINDA ELMA ISIRMIŞ O YARIM ELMAYIDA BENIM ıÇıN SAKLAMIŞ ONUDA ARKADAŞI KIRMMAK ıÇıNYEDIM
    NOT BUYAPTIKLARIMIZIN SIRALAMASI BÖYLE OLMAAYBILR BEN AKLIMA GELDıLCE YAZDIM
    VE EE SON OLARK SUNU EKELMK ıSTıYORUMKI YAKALSIK 3YILDIR KORUNMUYORUZ 2YILONCE HAMıLE KALDIM AMA KALP ATIŞLARI DUYULMADI KURTAJ OLDUM
    VE SUNU ANLADIK KI BıZ NE YAPARSAK YAPALIM HERSEY RABBIMIN ELINDE.
    HANı Bı MAKINA ıCAT EDERSıNZ MAKINANIN NEZMANA YAGA NEZMÖAN BAKIMA ıHTIYACI OLDUGUNU BILıRSıNıZ HERGUN YAG VERMESSINZ HERGUN BAKIMDA YAPAMZSSINZ. CUNKU ONUN NEZMAN NEYE ıHTıYACI OLDUGUNU SıZDEN BAŞKASI BILEMZ.

YADA KARNINIZ AGRIYO DOKTORA GITTINıZ DOKTORA BANA ŞU ıLACI YAZARMISINZ DEDıNıZVE DOKTORDA YAZMADI BAŞKA BI ıLAÇ YAZDI DOKTORA NICIN DIYE SORMASSINZ ÇÜNKÜ BıLıRıSNZ KI SıZıN ıÇıN NEYIN ıYı NEYIN KOTU OLDUGUNU DOKTORORUNUZ DAHA ıYı BıLR.
    ALıM Bı ZAT DıYOR YA 'HAYRI ıSTERKEN HAYRA HAZIRLIKLI OLUN ' DıYE ıTE BıZ BUZAMAN ZARFINDA BUNU GERCEKTEN ÇOK ıYı ANLADIK.TESEKKUR EDERIM RABBIM BENı SEVDIGIN BENIM YANIMDA OLDUGUN ıÇıN.VE NEYıN BııZM ıÇıN HAYIRLI NEYIN HAYIRSIZ OLDUGUNU BıZıM GÖRMEMııZ SAĞLADIGIN ıÇıNa.s..

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Mart 2009
  4. 10 Mart 2009
  5. EU3

EU3 Guest

Yazmadan gıtmeyın arakdaŞlr yorumlarınız beklıyorum bakmak beleŞ deĞıl Öle :)

6. 10 Mart 2009
  7. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım valla ben hiç bişey yemedim içmedim.sadece klomen kullandım.çatlatma iğnesi derken bu güne geldik.ama artık soğan suyunu içecem..ha pardon adaçayı içtim faydası oldumu bilmiyorum..hele bu günde negatif sonucu görünce artık ümitlenmeyecem...kaç gün geçese geçsin test yaptırmayacam.oluruna bırakacam..

8. 10 Mart 2009
  9. nazarboncugum

nazarboncugum naz kızım hoşgeldin...... Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    çok güzel bir konu açmışsın arkadaşım bebek uuğruna yapmadığımız şey kalmıyor nagi birini sayalım ama haklısın rabbim ol demeyince olmuyor allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşşş

10. 10 Mart 2009
  11. DuRu@--'-

DuRu@--'- HAYALİM, AŞKIM VE BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    neler yapmadık ki;
    klomen çatlatma iğneleri yumurta takipleri hsg
    eşime keçi boynuzu kürü beraber havuç suyu kürü
    elma yağları sıcak banyolar
    bana soğan suyu kürü derken metabolizmam çöktü
    iki kez tüp bebek biri dondurulmuşla
    ilkinde heteratopik hamilelik yaşadım kürtaj ve ameliyat (sol tüpüm alındı)
    şimdi yeniden tüp bebek tedavisine başladık...
    Rabbim ol desin hayırlısını versin artık çok istiyorum çoooook :CüvCüv::ecrin_bebek::KK46:
    tez zamanda hepimizin kucakları dolsun inşallah :Saruboceq:

12. 10 Mart 2009
  13. EU3

EU3 Guest

canım benım yaptıgınz seyelrı yazrsanız sızde bızlere fıkırolur

14. 10 Mart 2009
  15. EU3

EU3 Guest

gunun nezaman test mı yaptın sende benım gunum dün bugun du. Test yaptım negatıf sonuçaldım.ama kırmızılar yok daha eşimde umıdını kaybetme dıyo ama bılmıyorum olsa cıakrdı dıyedusunuyorum

16. 10 Mart 2009
  17. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    valla bende klomen kullandım üç ay.tabi çatlama igneleri falan.
    sogan suyu içtim.
    ilişkide bazen belime yastık koyuyorum bekliyorum o şekilde
    pkos oldugum için şeker ilaçlarımı ihmal etmiyorum.
    folik asitimi ihmal etmiyorum.
    ama daha başka yedigim veya içtigim özel bir karışım yok.
    soganı da pkosa iyi geldigi için içtim.

18. 10 Mart 2009
  19. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146

sabah yaptırdım artık negatifi görmekten yoruldum.ne ümitle gidiyorsun sonuç 1,00.sen idrar tahlilimi yaptın eğer öyleyse güvenme ona.kan testi yaptır..