hamile kalmak isteyen anne adayları dertleşmeye ne dersiniz???

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve baharkartal tarafından 13 Kasım 2010 başlatılmıştır.

13 Kasım 2010
    Konu Sahibi : baharkartal
  1. baharkartal

baharkartal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :nazar:

ben 22 yaşında 5 yıllık evliyim.ve 8-9 aydır korunmasız ilişkiye girmeme rağmen hiç hamilelik yaşamadım.ve çok istiyorum.
    beklenmeyen adet tarihim 15 kasım 2010 bakalım yine bana hüsran yine bana hasretmi var???
    umarım bu topic hepimize uğurlu gelirde hamiş haberlerimizi duyururuz burda ...

ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİB ETSİN DUALARIMLA;

HOŞGELDİNİZ.....

2. 13 Kasım 2010
  3. selvi01

selvi01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    inşallah canımm....Allahımm önce olmayanlara sonra banada nasip eder......

4. 13 Kasım 2010
  5. _ebru32

_ebru32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    103
    baharcim yeni topigin hayirli olsun insallah hepimize ugur getirir:nazar:
    adet tarihimiz ayni zaten az kaldi cok heyecanlaniyorum gün gectikce:18:

6. 22 Kasım 2010
  7. baharkartal

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sağol meleğim.inşaallah senin haberlerin iyidir.ben regl oldum )=

8. 22 Kasım 2010
  9. esrant

esrant Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Benim de henüz bir hafta var,bakalım,hayırlısı..

10. 22 Kasım 2010
  11. bdroner

bdroner Allah'ım sen bilirsin. Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba arkadaşlar, bende bu ay kendimden çok emindim.. ama beklenen adet tarihimden bir hafta öncesine regli oldum.. çok kafa yorunca psikolojik olarak bünye ters etki yapabiliyor, gerçi şimdiden önümüzdeki bir ayı nasıl geçireceğim diye düşünüyorum.. zaman geçmiyecek sanki. oysa herşeyin başı sabır. Allah hepimize hakkımızda hayırlısını kısmet etsin. canım çok sıkkın kızlar yaa bu konuya ya hayırlısı bakalım..

12. 22 Kasım 2010
  13. xixtxixr&buse

xixtxixr&buse Sana ait bütünüm :))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar Allah hepimizin hakkına hayırlısını versin bende çok istiyorum ama bakalım kaç yıllık evlisiniz kızlar ?

14. 23 Kasım 2010
  15. ozencch

ozencch Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    selam arkadaslar bende araniza yeni katilanlardanim.cogunuzla ayni kaderi paylasan biriyim.gelelim benim durumuma;ben yaklasik 1.5 yil hapla korundum.gectigimz mart ayinda bebek sahibi olmaya karar verdik.hapi biraktim hemen folik aside basladim.hapi biraktigim ay doktor kontrolune gittim smeer testi yumurtaliklarin kontrolu falan yapildi hic bir sorun cikmadi.biraktigimdan beri 4 5 kere adet gordum 2 ayda bir 3 ayda bir faalan.tabi herseferinde umitleniyorum simdiye kadar 20 tane test harcamisimdir.doktoru aradim 17 araliga randevu verdi bakalim ne olcak.bu arada en son ekimin 25 inde hastalandim.bu ayin 15 iyle 17si arasi kahverengi lekelenme oldu ilk defa bole bisey basima geldi ve o gunden beri bi acayibim kasiklarimda batma var goguslerim cok hasas.sanirim ustune cok dustum psikolojik olabir.yorumlariniz icin simdiden tesekkurler.

16. 26 Kasım 2010
  17. baharkartal

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ben tamı tamına 4 senemi doldurdum ve 5.senemdeyim evliliğimde.2010 şubat ayından beri korunmasızım ama hiç hamilelik yaşamadım.yaşım 22 . eşimle 2-3 ay önce dktora gittik eşim için sadece.DKTR EŞİMDE VARİKOSEL OLDUĞUNU DİREKT AMELİYAT DEDİ VE ÖZEL MUAYENE HANESİNİN KARTINI VERDİ.GİTTİĞİMİZ HASTANEDE BİLİNEN VE ÖZEL BİR HASTANEYDİ.İLK RUTİN KONTROLDE AMELİYAT DENDİ.SPERM SAYISI DÜŞÜKMÜŞ.CANLI %40 CANSIZ%40 BAŞ KUYRUK FLANDA UNUTTUM.AMA BU VERİLERLE HAMİLE KALABİLİRMİŞİM.AMELİYATTA DEDİ.KAFAMIZ KARIŞTI.O YÜZDEN NE DKTR NE BAŞKA BİŞİ ÖYLECE KENDİLİĞİNDEN ALLAH NASİB EDERSE DİE BEKLİYORUZ.YALNIZ BEN HİÇ DKTR GİTMEDİM.PEKİ İYİ BİR ÜROLOG MU YOKSA JİNEKOLOG MU BU POZİSYONDA İSABETLİ BİR TERCİH OLUR CVP VERİN BAna.ürolojiye kadınlarda gidiyor teyzemin kızı 4 ay tedavi gördü.kocasında VARİKOSEL VAR ŞİMDİ BU AY AMELİYAT OLACAK.ONLAR 2SENEDİR İSTİYORDU HEP TEDAVİ OLDULAR HENÜZ BİŞİ OLMADI.ŞİMDİ EŞİ AMELİYAT OLACAK BAKALIM..DOKTOR 3-6 AYA KALMADAN HAMİLELİK OLUŞUYOR DEMİŞ.ALLAH'IM ŞİFA VERSİN HEPİMİZE.HAYIRLISINI YAZSIN BİZLERE.:nazar:

18. 26 Kasım 2010
  19. baharkartal

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

TATLIM EN İYİSİ DOKTORA GİT DERİM BEN.PİSKOLOLOJİMİZ BOZUK OLURSA İYİ HİSSEDEMEYİZ VE BU HÜSRANLAR KÖTÜ SONUÇLAR DOĞURABİLİR.ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM.ALLAH EN YAKIN ZAMANDA MELEĞİNİN HABERİNİ VERİRDE SANA,SENDE BİZE SÖYLERSİN.AYYYY KIYAMAMMMM YAAA :nazar: