Hamile kalmak isteyenlere tavsiyem...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve nurseay tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : nurseay
  1. nurseay

nurseay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaslar.Ben PCO hastasiydim yumurtlamam gec oluyor ve adetlerimde duzensiz hamile kalmak istedigim zaman en az alti ay gecmesi gerekiyordu ve gonal f klomen hepsini denedim.Ama agustos ayinda bir aktardan adacayi,hayit tohumu ve papatya karisimi tabi gramajlarini aktar ayarladi aldim ve gercekten inanarak ve duzenli kullandim uc ay ustuste adetlerim duzeldi bu benim icin mucizeydi ve korunmayi biraktigim ayda hamile kaldim Allah'in izniyle Allah'a sukur ama henuz pek mutlu degilim cunku bes tane dusugum var ve altinci kez hamileyim insalla bu defa Allah'in izniyle olur tabi moralim lekelenmelerden biraz bozuk ama olsun bu asama bile benim icin buyuk mucize.Yanliz yumurtlama zamaninda icmedim.Bence deneyin denemekte yarar var cunku ilaclar artik hepimizi mahvetti.(7 yillik evliyim ve 30 yasindayim)
    Herkese sevgiler ve bol bebisler insallah.

2. 24 Ekim 2008
  3. Fatosygt

Fatosygt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    iyide nasıl ayarlıcaz biz miktarı??? sana zahmet bide onu yazsana

Son düzenleme: 24 Ekim 2008
  4. 24 Ekim 2008
  5. muhammedimingamzesiyim

muhammedimingamzesiyim bittim gözün aydın Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım allah kazasız kucağına almayı nasip etsin inş çok isterim bunu inan bana allah verir kazasız inş.benimde olmuyo bebeğim afyonda bi özel doğum hastanesi var sağlık güvencem yok şuan ama 1 aya kadar olacak eşim asker bende o hastanede tedaviye başlıcam hayırlısıyla nasıl istiyorum bi bebek anlatamam.allah isteyen herkese versin inş.senin dediklerinide deniycem inş çok sağol

6. 24 Ekim 2008
  7. nergis55

nergis55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım inşalllah bebeğine sağlıcakla kavuşursun.Seni çok iyi anlıyorum seneye bende otuz olacağım.İnşallah bende bir an önce hamile kalırım

8. 24 Ekim 2008
  9. nurseay

nurseay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim gramajlarini bana aktar ayarladi.Bende gunde bir tatli kasigi karisimi kaynamis bir su bardagi suda on-on bes dakika kadar demledikten sonra ictim.Inanin ben yedi senedir cok cektim bu sitedeki bebek ozleminde olan herkes gibi ama bundan faydalisini gormedim Allah'in izniyle.Ama iste bendeki en onemli problem dusuklerimin olmasi insallah Rabbim bunu sag salim verir hayirlisiyla.Allah herkesin yardimcisi olsun.sevgiler...

10. 24 Ekim 2008
  11. nurseay

nurseay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim cok tesekkur ederim dualarin icin.Insallah Rabbim en kisa zamanda seninde islerini yoluna koyar ve hayirli bir evlat sahibi olursun.Mutlaka dene insallah faydasini gorursun Allah'in izniyle...

12. 24 Ekim 2008
  13. EU3

EU3 Guest

inş bukez melegını kucagına alırısn cnaımduaalrımız senınlee paylaşımıniçinde sğl

14. 29 Ekim 2008
  15. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    NURSEAY bebisin nasil canim Allah sag salim kucagina almayi nasip eylesin benimde adetlerim cok duzensiz pkos sanirim killanmalardan anliyorum dr degil diyor yurtdisindaki drlar cok bilgisiz malesef senin adetlerin nasildi her ay adetlenebiliyormuydun ilaclari icmeden once bende yapicamda merak ediyorum sanirim grami okadarda onemli degildir hepsinden ayni derecede konursa yeter sanirim ben ole yapicamda adet sokturucu birde bunlar tabi insallah ise yarar cok kotu bu sikinti ya

16. 29 Ekim 2008
  17. dila_naz

dila_naz Guest

merba cnm benimde adetlerim düznsiz geen ay adaçayını kullandım ve 2 3 ay gelmeyen adetim 40 gn gldi yinede mutluyum korunmuyorum ve bebek istiyorum bu ay ise adetimin birinci günündn beri hayıt içtim 11 gün bıraktım içmeyi bakalım bu ay ne olacak 15 . gün oldu ama şuan bi beirti yok hayırlısı bakalım

18. 30 Ekim 2008
  19. sifaci

sifaci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben bitki uzmanlıgı yapıyorum evet bu bi,tkiler adet düzensizligi için kullanılacak bitkiler ama mutlaka aslan pençesi ve civanperçemi de ekleyim hepsinden eşit miktarda koyabilirsiniz bi sakıncası olmaz hayıt tohumu dogal östrejen ihtiva eden bir bitkidir biraz fazla konulabilir ama düzenki kullanmak şart bitkilerin ancak bu sayede yararını görebilirsiniz istediginiz konuda yardımcı olmaya çalısırım saglıkla kalın....