Hamile kalmak isteyenlere...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve galisra tarafından 19 Eylül 2008 başlatılmıştır.

19 Eylül 2008
    Konu Sahibi : galisra
  1. galisra

galisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Belki bu yöntemi bilenleriniz vardır ama böyle bir yöntemden haberi olmayanlar olabileceği için paylaşmak istedim..Bana eltim önerdi ona da doktoru önermiş..İnanır mısınız kendisi düşük yapmıştı ve 2 senedirde çocuğu olmuyordu...Ve birçok kişi de önce rabbimin sonrada bu yöntemin sayesinde hamile kalmış..Çok basit esasında adet tarihinizin ik gününden itibaren 2 hafta boyunca hiç ilişkiye girmiyorsunuz(bu arada eşinizde herhangibir şekilde boşalmayacak),Sonrasında 1 hafta boyunca hergün ilişkiye giriyorsunuz bu arada ilk 3 günde tutarsa kız son 3 günde tutarsa erkek oluyormuş..Ortadaki 1 günde belli olmuyormuş cinsiyeti :)Ben henüz denemedim ama deneyeceğim inşallah bu arada eltim ilk denmede hamile kalmış..Ne diyeyim mevlam herkese nasip eder inşallah..Hadi rast gelekaydirigubbakcemile3

2. 19 Eylül 2008
  3. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    sağol tatlım bu ay gün aşırı deneyeceğim olmazsa senin yüntemini deneyeceğim aslında hep planım bu oluyor da neyse nasipse inşallah olur bekleyellllim sevgiler sana arkadaşım

4. 19 Eylül 2008
  5. karamelek-07

karamelek-07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu yontem bana pek mantıklı gelmedı cunku her kadını yumurtlama gunu farklı 14.gunden sonra ılıskı oluyor bu yontemle 14. gunden once yumutlama olabılır o zaman hıc sansı kalmaz gebelık ıcın
    bu yontem adetlerı cok duzenlı 28 gunde bır olan kadınlar ıcın uygun olabılır

6. 19 Eylül 2008
  7. sibel07

sibel07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede çok mantıksız bir yöntem bir erkeğin cinsel pehrizi 5 günü geçerse sperm sayısını ve kalitesini olumsuz etkiler.spermiogram testlerindede 2-4 gün cinsel pehriz istenir?????

8. 19 Eylül 2008
  9. asel06

asel06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla bunun mantıkla bi alakası yok kız sglsun bilgisini paylaşmış ne güzel her duydumuzu denemeye çalışıyoz mutlaka bi yöntem sebep olacak ama mantıklısımı mantıksızımı onu bilmiyoz

10. 19 Eylül 2008
  11. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    saolsın canım paylaştıgın için teşekkürler bence mantıklı önce allaha dua edip daha sonrada denemek gerekir diye düşünüyorum...

12. 19 Eylül 2008
  13. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    paylaşımın için saol ...ama şimdi hesaplıyorum banada uymuyo çünkü ben 26 günde bir adet oluyorum bu nedenle yumurtlama günüm adetin 12. günü...eğer 2 hafta ilişkiye girmezsem yumurta gümbürtüye gider...sadece şöyle deneyebilirim..10. güne kadar ilişki olmaz ondan sonra olur....belki öyle tutar...

14. 20 Eylül 2008
  15. galisra

galisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bilemiyorumki canlarım yani doktorunun önerisi bu şekildeymiş ve de ilk denemede tutmuş..Belki faydam olur dedim..Ben de sordum kendisine daha önce yapsak tutmuyo muymuş diye o zaman olmuyomuş dedi..Bana da mantıklı gelmedi açıkçası ama hamile kalmak adına her yol mübah bize artık deniycez ne yapalım..

16. 20 Eylül 2008
  17. galisra

galisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yada zeynepcim senin dediğin gibi de olabilir belki doktor onun yumurtlama gününe göre hesaplamış olabilir ve bu durumda yunurtlama gününe kadar ilişkiye girmeyip o günden itibaren 1 hafta boyunca ilişki olması gerekiyo olabilir açıkçası bana bu konuda açıklama yapmadı kendisi..

18. 20 Eylül 2008
  19. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    banada haber verin tutuyosa bende denicem başka deneyenler varmı