hamile kalmak istiyorum ama stres yapıyorum ben napcam yaaaaa

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve hpt_honey tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : hpt_honey
  1. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yıllar geötikce bende stres daha öok artıyo nasıl başa çıkcam bilmiyorum çok kötüyüm rahatlamaya çalışıyorum ama olmuyo acaba bi pskolağamı gitsemm oda tedavi 1 yıldan fazla sürüyomuş kaybedecek vaktim yok yaş oldu 30 6 yılım bitcek bilmiyorum napcamı:KK43:(((((((((((((

2. 4 Mart 2010
  3. Beril32

Beril32 Karışık Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    canımm bende de stres oluyor he.ben bide ilk bebeimi kaybettim.bazen çok sıkıyorum kendimi.benimde 4 yıl oldu.yine kalamazzsam diye korku var içimde.30 yaşımdayım bende.ama canını sıkma millet 40 yaşında bile doğuruyor.neden olmuyo sebebini araştır bence canımm.destekte alabilirsin tabi.kendini zor
    durumda hissediyosan.

4. 4 Mart 2010
  5. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    şimdiye kadr yoktu bende geçen yıl boş gebelik geçirdim bidaha bişi olmayıncada eşimde gitti onun vahimdi sperm haraketlilik 0 dı 1 ay önce varikosel oldu ne bilim heray yumurlama döneminde acaba olcakmı diye stres yapıyorum panik atak oldum iyce çok sıkılıyorumm

6. 4 Mart 2010
  7. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    bncede canım bır pskıkolog tedavısı gor emın ol faydası nı gorusun ınş canını bu kadar sıkma :KK43:

8. 4 Mart 2010
  9. Beril32

Beril32 Karışık Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    canım eşin ameiyat mı oldu?eğer tedavi olmadıysa olunca denemeye başlayın.canınıda sıkma.rahat olduğun zaman gelir bebişin emin ol canımm

10. 4 Mart 2010
  11. jose

jose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    valla nekadar stress yapma desede insan, icten gelen birsey bu bence ..
    aslinda hic iyi degilmis doktorlar soyluyor ama elinde olmuyor insanin bazen
    psikologun faydasi olur honeycim bir dusun istersen:kahve:

12. 5 Mart 2010
  13. asmin07

asmin07 Guest

canım benim tavsiyem kendine bi hobi bul doğa sporları olabilir atöyle kursu olabilir ve bulunduğun ortamdaki kişiler mümkünse evli çocuklu yada hamile olmasın :) üniversite grupları olabilir mesela yani demeye çalıştığım kendini bu düşünceden soyutla ne bilim bunun gibi bişeyler inan bana kafan çok dağılacak ve streten uzaklaşcaksın buda sana pozitif yansıcak bak plateste çok rahatlatıyo nefes egzersizleri ben yapıyorum tabi kendini yormadan yap bebek ihtimaline karşı yani hepimiz çok istiyoruz bende ama odak noktamız haline gelince bu herşeye yansıyo aile iş arkadaşlık yani bizi soyutluyo çok uzattım :) kendine ii davran ve üzme lütfen

14. 5 Mart 2010
  15. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Stres en önemli sebep maalesef elinde olmasada mümkün olduğu kadar başka şeylerle ilgilen kafandan bu düşünceyi atmaya çalış benim bütün artkadaşlarım böyle yaparak hamile kaldılar biliyorm biraz zor ama eğer istiyorsan yapman lazım evet arkadşında dediği gibi bir uğraş bulmakla başla mesela ışallah tez zamanda müjdeli haberinide almak nasip olur

16. 5 Mart 2010
  17. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Amınnnnnnn kızlar allah razı olsun bandırmada oturuyoruz yenı taŞındık sayılır ınsanların yokluĞundan olsa gerek arkadaŞ yok doĞru dÜrÜst merhaba dedıklerım kaÇ yıllık evlsın neden bebk yapmıyosun dıye sorularla karŞılaŞıyorum bıktım artık takıntılı olmaya baŞladım gelır gelmez ıı sandıĞımız ınsanlar ıyı nıyetımızı ıstısmar ettıler ınsanlara ne olursa olsun Çok gÜvenen ben korkar oldum ben atanamadım fakat eŞım benım tekrar yaĞlı boya ÇalıŞmalarıma baŞlamam ıÇın bı ıŞyerı satın aldık ben yenı tanıdıĞım bırıyle Çok gÜvendıĞım gÜven veren bı ınsanı yanıma ortak aldım ıŞ baŞkaydı bebek odası boyama hastane odası sÜsleme bebek Şekerlerı vss fakat kızın kocası ıŞsızmıŞ nerden bılım ıŞı var dedı fakat hergÜn ıŞyerınde bıktrdı benı eŞımı oysa bayanın amacı Çok farklıymıŞ kocasıyla benım yerı tutup orda ıŞ yapmak nı tekım ona devrettım zorda olsa Çıkartıyorum ve tekrardan baŞlamak ıÇın gÜn sayıyorum ınŞŞla herŞey daha gÜzel olcak sÖzÜn ÖzÜ streslıyım gÜvenımı kaybettım bebek arzusuyla yanıyorumm kusra bakmayın vırgÜl ve nokta bıle kullanmamıŞım

18. 5 Mart 2010
  19. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    eşim ameliyat oldu 1 ay oldu hala isteksiz onda hak veriyorum büyük bi acı yaşamış hayatta tek kalmış bi ben varım onun herşeyi oda çok istiyo olmayıncada benden çok stresli bi pskoloğa görünsem ii olcak