Hamile Kalmak istiyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Iraz tarafından 1 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Iraz
  1. Iraz

Iraz Guest

Kizlar araniyda hic dis gebelik gecirip tekrar saglikli bi hamilelik geciren varmi.8 Ay önce bi dis gebelik gecirdim.Tüplerimin Birini aldilar digeri saglam.Hamile kalabilirsin dedi Doktor.Ama sansim daha normale göre daha düsük tabi.3 aydir Korunmuyorum daha bisey yok.Ya olmazsa diye de Cok geriliyorum.

2. 1 Ocak 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım mutlaka doktor kontrolünde olmalısın.
    doktorun kalabiliyorsun dediyse denk gelmemiştir yumurtlaman 3 aydır.doktor kontrolünde ve yumurta takibiyle denesen bunu.bende yumurta takibiyle,olgunlaştırmasıyla ve çatlatma iğnesiyle kaldım.
    inşallah 2008 yılın da sende hamişler kervanına katılırsın.canı gönülden diliyorum bunu..

4. 1 Ocak 2008
  5. Iraz

Iraz Guest

Aminnn Cok istiyorum.ya olmazsa diye de cok korkuyorum

6. 1 Ocak 2008
  7. Iraz

Iraz Guest

Yumurtlama günümü hesapladim.Bu ay tutar umarim.Cok umutlanmakta istemiyorum cünkü sonra cok üzülüyorum

8. 1 Ocak 2008
  9. kelebek41

kelebek41 Kalbinurum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım inşalllah hamiş kalırsın ..
    Allah sana ve tüm isteyenlere(banada)nasip etsin

10. 1 Ocak 2008
  11. ervaer80

ervaer80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    önce moralli olman şart kendini sıkma ve aklını fazla takma.gebeliği engelleyen faktörlerden biri.Yumurtlama takvimini takip edersen hamile kalırsın.dermansız dert yoktur.özme canım kendini..allah sanada bebiş nasip etsin en yakın zamanda ihşallah.....

12. 2 Ocak 2008
  13. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhaba!Daha önce operasyon geçirdiysen doktor kontrolünde denemeler yapmalısın bence!Doktor yumurta takibini yaparsa işin daha garanti olur,çünkü her ay yumurtlama günü değişiyormuş!!a.s.

14. 2 Ocak 2008
  15. Iraz

Iraz Guest

zaten bu ay da olmazsa öyle yapicam.Daha uzun bi süre olmadi korunmayi birakaki bu 3,ay sadece icimdeki za olmazsa korkusu beni üzüyor

16. 2 Ocak 2008
  17. pamuk helva

pamuk helva & Gülümse & Pro Üye

Beğenildi:
    293
    Ödül Puanları:
    163
    3 ay daha çok yeni arkadaşım, biz 12 aydır istiyoruz :KK43:( ancak doktorun bize söylediği ilk yıılda olma olasılığı % 85 iken, ikinci yılın sonunda %92 ye çıkıyormuş, yani düzenli ilişki ve sağlıklı partnerle ikinci yılda bebek sahibi olma olasılığımız daha yüksekmişş Allah her isteyene güzel bebişler verir inşallah..

18. 2 Ocak 2008
  19. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle aklından olmaz kelimesini bırak ya olmazsayı bile geçirmemelisin canım herşey biryerden sonra beyinde bitiyor..oLumlu düşünki oLumlu güzel şeylerle karşılaş ve bizimle paylaşyerimseniben:KK46::nazar: