hamile kalmak istiyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve secilmemis tarafından 28 Ekim 2008 başlatılmıştır.

28 Ekim 2008
    Konu Sahibi : secilmemis
  1. secilmemis

secilmemis Guest

alm kızlar 2 aydır hamile kalmak ıcın ugrasıyoruz ama olmadı acaba eşim sigara kullanıyo ondan kaynaklanıyor mu bana akıl verırmısınız kızlar folık asıt kullanan oldu mu ıyı mı sızce kullanayım mı

2. 28 Ekim 2008
  3. denizinsesi

denizinsesi Guest

canım sabret 2 ay o kadar uzun bir süre değil folik asite başla doktorlar gebelikten 3 ay önce başlanmasını öneriyorlar. Allah hepimize sağlıklı bebişler verir inşallah

4. 28 Ekim 2008
  5. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    2 aydır mı?biz kaç ay uğraştık,ilk düşüğümden sonra (ilki olana kadar kileri saymıyorum bile)tam 7 ay bekldeim ,sende ne bu karamsarlık 2 yada hemen pes etmişsin buaralara yazmışssın,her ay hamile kalma şansın bir sorun yoksa %25 tir cnm,kafana takma hiç,benim eşimde sigara kullanıyor ve şimdi hamileyim,inş en kısa zamanda güzel haberlerini duyarız.

6. 4 Kasım 2008
  7. esra hakan

esra hakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sen şimdiden bole yaparsan yandın ben 7 aydır denıyorum hiç bişi olmadı bu ay 2 gun geçtı test yapmaya korkuyorum hayırlısı allahtan

8. 4 Kasım 2008
  9. birebira

birebira Herşey güzel olacak.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba, bebek istiyorsanız bence eşinde sende bir an önce doktora gidin bütün kontrollerinizi olun içiniz rahat başlayın derim. Biz 9 ay bekledik olmadı, meğer eşim de varikosel varmış. Onca ay boşuna ümitle beklemişiz. İnşallah sizde birşey çıkmaz ama yine de gidin derim en azından için içini yemez rahat rahat beklersin:KK66:

10. 5 Kasım 2008
  11. EvrimKuzey

EvrimKuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    153
    Ne doğru söylemiş birebira, önce bir dr a görün ki bir şey var sa zaman kaybetmemiş olursunuz.

Ah ah.. şu topikleri gezsen kaç sene bekleyenler var.. nerde kaldı iki ay. İlk aylar zordur, hepimizin başından geçti, seni anlıyorum bu konuda,sıkıntıya sokarsan kendini, strese girersen daha da zorlaşıyor bu iş. Dr a git ve de oluruna bırak.. her ruhun, her canın bir gelme zamanı var.. sabırla üzerine düşeni yaparak bu doğru zamanı bekleyeceksin, bu arada da kendini böyle hırpalama derim ben nacizane.. Üzülme, umarım en kısa zamanda yüzün güler.Hakkında hayırlısı...

12. 5 Kasım 2008
  13. uyuyan

uyuyan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm ben folik asit alıyorum alınması gerektiğini biliyorum hamiştim iki aylık ama düşük yaptım ilaç kullanıyodum bilmeden sanırım bu yüzden oldu bide stresin çok kötü etkileri olduğunu tüm bebek isteyenlere duyurmak istedim allahım tüm bebek isteyenlere nasip etsin

14. 5 Kasım 2008
  15. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım arkadaşlarım çok güzel yazmış bzidede hiçbir problem olmamasına ragmen 17 ay olacak olmuyor kaç senelerce bekleyipte hamile olamayan arkadaşlarımz var ben hep ilk olarak onları düşünüyorum allahım daha çok bekleyenlere ver sonrada bizlere

16. 5 Kasım 2008
  17. sebnemgun

sebnemgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim 1 sene oldu olmuyor 1 tane düşüğü saymazsak tabi hiç bi problem yok neden stres çok kafaya takmak sende daha 2.aydan kendini sıkıntıya sokma inşallah en kısa zamanda iyi haberlerini alırız git bi doktora muayene ol tahlillerin yapılsın hersey istediğin gibi olsun.

18. 10 Kasım 2008
  19. EU3

EU3 Guest

ben yeni üyeyim senin durumunu çok iyi anlıyorum çünkü bende 2 aydır korunmayı bıraktım sabırsızlıkla bekliyorum ama hala birsey yok yumurtlama günü ve pozisyon çok önemli birde ilişki öncesi ve sonrası hemen duş almamanı tavsiye ederim