hamile kalmak istiyorum..

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve minik kelebek tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : minik kelebek
  1. minik kelebek

minik kelebek evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar herkese slmlar,ben temmuzda bebeğimin kalp atışları durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım,11 haftalıktı..
    4 aydır korunmuyoruz,rabbim tez zamanda isteyen herkese bebek nasib eder inşallah.
    sormak istediğim,ilişki pozisyonu önemli diyolar.ilişkiden sonra kalkma yat 1 saat kadar,banyo yapma hemen gibi yazılar okuyorum.tabiki doğrudur hepsi ama merak ettiğim bunları hiç uygulamadan ve hamile kalan var mı?
    çünkü ben bazen kalkmak zorunda kalıyorum,afedersiniz tuvalet için ama o zamanda kesin olmayacak bu ayda filan gibi düşüncelere kapılıyorum.işte bu geçtiğimiz 3 ay böyle kendimi kasarak geçti.bu ay uygulamıcam hiç birini,kafama takmamaya çalışcam.
    sizce doğru olur mu bu? fisfisfis

2. 5 Şubat 2009
  3. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım bence bu kadar kafana takma akışına bırak bende hamile kalmak istiyorum ve dediğin gibi 1 saate yakın kalkma yat belinin altına yastık koy bazen bende kalkamk zorunda kalıyorum benim buınları yaptığım zamanda oluyo yapmadığım zamanda ama yaklaşık 2 senedir çocuğumuz olmuyor.

4. 5 Şubat 2009
  5. minik kelebek

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    haklısın canım,allah hepimizin yardımcısı olsun.en önemli şey stres yapmamak biliyorum ama insanın elinde değil işte.
    en kısa zamanda meleğine kavuşmanı diliyorum..

6. 5 Şubat 2009
  7. busem68

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sağol arkadaşım allah hepimizin harcımcısı olsun inşallah kavuşurummm

8. 5 Şubat 2009
  9. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım arkadaşım seni çok iyi anlıyorum, aslında işin özü bu işi fazla düşünmemek ama hangimiz yapabiliyoruz di mi? Olabildiğince kendini, beynini başka şeylerle meşgul etmeye çalış, ben en azından öyle yapmaya çalışıyorum, bu ay da böyle dene, inşallah meleğin bu ay sana ceee der, belki birlikte hamiş kalırız ne dersin cicim?kaydirigubbakcemile3

10. 5 Şubat 2009
  11. canangezer

canangezer Guest

canım benim bence tıp bir yere kadar.tabiki herşey allahdan ve sadece ona tevekkül et dua et yani ben ilk çocuğumda okadar kafama takıyordum ki anlatamam ne zaman aman artık olursa olur ne yapayım dedim bide baktım kalmışım.benim görümceemde aynı şekilde bekledi durdu her ay daha sonra tatile gitti orda unutmuş bide geldi hamile. Bi arkadaş ikinci çocuğuna kalamıyodu aşılama yapıcaz dedi dr arkadaşda ben istemiyorum aşılama falan bir tane var bana yeter dedi hayırlısıyla rabbim versindedi ümidi kesti anlıycan bide bakdık o ay hamile kaldı çevrem bu tür tezlerle dolu ve ben buna inanıyorum artık kafandan olurmu olmazmı die geçirmemeye çalış rabbim hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah.

12. 5 Şubat 2009
  13. minik kelebek

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sağolun kızlar,çoook haklısınız.bu işin sırrı kafaya takmamak,rahatlamak.artık oluruna bıraktım zaten,rabbim hayırlı zamanda sağlıklı bir evlat nasib etsin bana.isteyen herkese...
    pınarımm,inşallah tatlım yaa,bu ay müjdeyi beraber veririz belki bellimi olur..ayyy inşallahhhhh.....

14. 6 Şubat 2009
  15. busem68

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ewt arkadaşım sen biraz rahatla kafanatakma akışına bırak seni çok ama çok iyi anlıyorum sıkıldıkça daha çok bunalıyor insan.

16. 6 Şubat 2009
  17. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah tatlıma.s.

18. 6 Şubat 2009
  19. cerin

cerin deniz gözlüm nazlı kızımm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    herkese meraba ben 8 aylık evliyim son bir aydır korunmuyoruz bebiş istiyorum adetime daha 4 gün var ama heycandan ölücem ya olsun hayırlısı ile çok istiyom bu bekleyiş ne zormuş allah kimseye aratmasın herkesin gönlüne göre versinnnn