hamile kalmak istiyorum

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve volnem tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : volnem
  1. volnem

volnem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraba ben yenı aranıza katıldım ben 1,5 senelık evlıyım cocugumuzun olmasını cok istıyoruz benim çikolata kisti sorunum vardı ve lakaroskopi amelıyatı oldum 3 ay önce artık hamıle kalabılırım dıyordum ama iki aydır denıyoruz ve olmadı çok uzuluyorum sizinle dertleşmeyı cok isterım

2. 13 Şubat 2009
  3. lxuxcian

lxuxcian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım keske o kadar kolay olsa kı ınsalh senınkı de oyle kolay olur.bende1,5yıllık evlıyım ve hep denedık beklıyoruz takdır allhtan

4. 13 Şubat 2009
  5. pinarsayin

pinarsayin Guest

canım benim uzulme :teselli:

umarim rabbim bu cuma gunu seninde dileklerin gerceklesir hayırlisyla..

bende 6 aylık evliyim.bahsetmieştim.belki okumussundur.vajinismusum var.egzersizlerle yenmeye calısıyorum.ama oluyo Allahın izniyle:teytey:

Allahım gonlune gore versin..
    Arada yaz bana ozelden.dertleselim..yas kac bu arada..

6. 13 Şubat 2009
  7. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

canım çok geçmiş olsun.bende 2 ,5 yıllık evlyiim 1,5 yıldır çocuk isityoruz ama bizimde olmadı ve bende laparoskopi oldum 2 ay önce 2 aydır deniyoruz ama olmadı bende hmen olur sanıyodum çok büyük hayal kırıklığı yaşanıyo seninde neler yaşadığını çok iyi biliyorum alalh kucaklarımızı boş bırakmaz inşallah :Saruboceq: peki bişi sorucam sana diren takıldımı ameliyattan sonra valla herkese soruyorum kimseye takılmamış

8. 13 Şubat 2009
  9. ALARA1983

ALARA1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    MRB ARKADAŞLAR BENDE YENİ ÖGRENDİM ÇİKOLATA KİRSTİM OLDUGUNU 2.5 AYDIR ADET GÖREMİYORDM DOKTARA GİTDİGİMDE ÖGRENDİM ŞİMDİ ADET OLMAM İÇİN İLAÇ KULLNIYORM 7 GUNDUR AMA OLMADIM :1no2:BU BENİ ÇOK YEDİRGİN EDYOR BÖYLE OLAN ARKADAŞLAR VARSA LÜTFEEEN BANA YAZSINNNN:çok üzgünüm:

10. 13 Şubat 2009
  11. hasret15

hasret15 Guest

canım doktorundan hormon tahlillerini iste bendede var aynı sorun

12. 14 Şubat 2009
  13. ALARA1983

ALARA1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    DOKTORUM ÖNCE ADET OLMAM GEREKDİGİNİ SÖYLEDİ ADETİN 2GÜNÜ GEL TEDAVİYE BAŞLAYALIM DEDİ SEN NASIL BİR TEDAVİ YOLU UYGULUYORSN İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA BEBİŞLERİMİZE KAVUŞRUZ:Saruboceq: