hamile kalmak istiyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve beyazsiyah tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : beyazsiyah
  1. beyazsiyah

beyazsiyah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi günler 2 aylık evliyim ama ilişki sırasında hala canım acıyor ve eşimde bende çocuk istiyoruz bana yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim şimdiden :ecrin_bebek:

2. 19 Ağustos 2009
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    canım çok erken alt tarafı 2 ay dur daha bakalım ben 2 yıllık evliyim ne çocuk oldu nede ilk giriş açısı geçti üstüne mantar sistit oldum.
    1 sene korunmasız deneyin olmazsa doktora gidersiniz ilişkide acı duyman çok normal zamanla gecer ama belki benimki gibi ilk girişte acı devam edebilir.
    hiç moralini bozma gez toz evliliğinin tadını çıkar düşünme bunları inş acında gecer bebeğinde olur hayırlısı olsun.

4. 19 Ağustos 2009
  5. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    merhaba canım...daha çok yeni evlisin ilişkinde acı duyman çok normal bendede aynısı oluyordu her seferinde canım yanıyordu.ama üzülme zamanla geçicek doktora falanda gitma sakın.bebek için de çok erken ben evlendikten sonra 6 ay geçti hamile kaldım sabır et yeni evliliğin tadını çıkar sana mutluluklar herşey gönlünce olsun canım.opuyorumnanaktan