Hamile kalmak neden bu kadar zor?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve elasena tarafından 16 Mart 2008 başlatılmıştır.

16 Mart 2008
    Konu Sahibi : elasena
  1. elasena

elasena Guest

Merhaba arkadaslar,

ya iki aydir ugrasiyorum hamile olmaya ama bir türlü olmuyor, ne yapmam gerekiyor anlamadim. Tam yumurtlama gününe denk getiriyorum ama olmuyor...
    Ne yapmam gerekiyor cabuk hamile kalmam icin? Eskiden hamile kalmak dünyanin en kolay isi sanirdim ama degilmis malesef....

Yardimlariniza ihtiyacim var

2. 16 Mart 2008
  3. elale

elale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben De Kolay Sanirdim Canim Ben De 6 Aydir Uğraşiyorum Umarim Daha Fazla Uğraşmayiz

4. 16 Mart 2008
  5. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım maalesef hepımız oyle dusunuyorduk..ama yanılmısız..
    benımde bu ay 8.ayım olucak..8 aydır her adet donemını umutla beklıyorum ama halen hamıle degılım..senağlama
    canım sımdıden bukadar stres yapma..daha cok erken..
    sana tavsıyem ılıskıden sonra hemen ayaga kalkma..bır saat kadar uzan..
    belkıı bunları bılıyorsundur canım ama keske hamılelıgı hızlandırack bır formul olsa..:çok üzgünüm:
    sevgıler..

6. 16 Mart 2008
  7. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    slm canım benim :1hug:üzülme öncelikle kac senelik evlisin ve daha baslamısın bekle bunun 6 ay süresi var baktın gene olmuyo bi dr gidersen testler kaptırsınız eşinle birlikte muane olursun ve inş. o zamanlara kalmaz hamiş kalırsın canım benim bu kadar stres etme bence bak ben 3 senedir ugrasoyorum vakti zamanı var herseyin işte insanoglu sabırsız canım sana bol sans diliyorum inş. birgün önce hamiş kalır ve biz eburdan müjdeyi veirirsin canıma.s.

8. 17 Mart 2008
  9. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım 2 ay uğraştın ve hamile kalmanın zor olduğuna mı kanaat getirdin
    ben 6 yıldır uğraşıyorum senin tezine göre hamile kalmam imkansız lütfen biraz sabredin ve sizden çok daha zor durumda olanların varlığı düşünün

10. 17 Mart 2008
  11. elizab@

elizab@ pımpığın annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Saka gibisin gercekten.2 aydir oldu demek, cok olmus bence hemen bi doktora git.........tatlicadiarzu

12. 17 Mart 2008
  13. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    iki ay çok az bir süre.. herşey normal bile olsa hamiliek her ay için şans%25 diyor dr lar.. elinden geleni yap takdiri Allah'a bırak.. ama üüzülmen için çokk erken.. olur merak etme ve stresde yapma.. stres yaparsan olucağı varsada olmaz zaten...........

14. 17 Mart 2008
  15. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    hiç hoş bir cümle değil.lütfen arkadaşlar cümlelerimizi biraz seçerek belirtelim.burda söz konusu morali bozuk yardım bekleyen bir arkadaşımız...

bu forumun amacı üzüntülerimizi seviçlerimi paylaşmaktır dalga geçmek değil....yasakkelime

kısa bir süre olabilir ama genede biz annelik duygusunu yaşamak isteyenler için her ay üzücü olabiliyor...

16. 17 Mart 2008
  17. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla neden hamile kalamıyoz anlamıyom ALLAHINtakdiri demekki zamanı var yaaa eskiler nasıl şap diye kalıyolardı kazayla oldu diyolardı demekki onlarda 1 hikmet var 1 kerede kapıyolardı heheh darısı bizim başımıza çalışacaz arkadaşlar başka çare yok heh

18. 17 Mart 2008
  19. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    2 ay mı :roflol: canım burda senelerdir hamile kalamayan arkadaşlarımız var onlardan biride benim,1,5 sene oldu hala bir şey yok,sabırla bekleyeceğiz artık,herşeyin hayırlısı a.s.