Hamile kalmak veya kalmamak...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve BilgeGokcen tarafından 17 Nisan 2007 başlatılmıştır.

17 Nisan 2007
    Konu Sahibi : BilgeGokcen
  1. BilgeGokcen

BilgeGokcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu bebek sevdası akla ve gönle düştüğünden beri burada yazılanlara bakıyorum, okuyorum...

Kızlar ya, aynı şeyleri; aynı endişeyi, bekleyişi, telaşı, merakı, "acaba"ları , sonra bazen aynı hayal kırıklığını, aynı üzgünlüğü hissediyoruz birlikte. Ayrı ayrı yerlerde farklı şekillerde... Ama aynı duyguları. Yüzlerimizi görmesek de aynı duyguları hissediyor, paylaşıyor ve anlatıyoruz...

Bir de şu birbirimize ettiğimiz dualar yok mu... Onları çok seviyorum okumayı... Çıkar falan olmadan o an yürekten geliveren bir iki kelime de olsa hiç tanımadığımız bir insan için iyi birşeyler olsun dileklerimizi iletiyoruz...

Belki ben 20'sinde regl olacağım, üzüleceğim...

Ama gelip buraya, "kızlar yaaa ben regl oldum hamiş değilmişiiiiiimmm" diyeceğim... :sm_confused:

Arkadaşlarım da burada "üzülme" diyecekler... "inşallah olur"... :teselli:

Bu serüven de güzel, birbirimizle paylaşmak, çıkarsız bir şekilde sevinmek ve üzülmek birbirimiz için...

Şimdi nerden çıktı bu yazı diyeceksiniz. Valla içimden geldi kızlar. Sizlere dert yanmayı seviyorum. İyi ki varsınız...

Allah isteyen herkesin kucağına bebişini almayı nasip etsin inşallah... :KK46:

Sevgiler

2. 17 Nisan 2007
  3. yeliz dolgan

yeliz dolgan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bilgecim allah seninde bebek isyeten herkesinde gönlüne göre versin. inşallah tek tek hamiş haberlerinizi alacağız. ama bugün ama yarın herkesin bebeği olacak ben buna inanıyor ve dua ediyorum.

4. 17 Nisan 2007
  5. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    ewet buna bende katılıyorum.bu siteyi özellikle gebelik bölümünü psikologların yaptığı grup tedavisi gibi görüyorum.herkes yaşanmışlıkları,dertlerini,sorunlarını,kaygılarını anlatıyor rahatça birbirine.buda insanı gerçekten rahatlatıyor.yanlız değilim bu tip sorunları yaşayan birçok kadın var diyorsun kendi kendine..
    iyki varsınız kızlar....

6. 17 Nisan 2007
  7. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne güzel anlatmışsın BilgeGökçen....burası bana terapi gibi geliyor..yüzlerini görmediğiim,seslerini duymadığım insanlar senelerdir tanıdığım arkadaşlarım gibi oldu..iyiki varsınız kk nın güzel bayanları

8. 17 Nisan 2007
  9. EU1

EU1 Guest

evet bncedeeeeeee burayı kuranın eline diline aklına saglık.................

10. 17 Nisan 2007
  11. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    BİLGE canım ya inan yazdılarını okurken çok duygulandım ve çok yürekten kendime istediğim gibi sanada nasip etmesini istedim ve tüm isteyenlere rabbim biran önce hayırlısıyla hayırlı vakitlerde nasip etsin isteyen herkesin kucağı minik meleklerle dolsun:KK46: :KK46: :nazar:

12. 17 Nisan 2007
  13. BilgeGokcen

BilgeGokcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sağolun kızlar... Dedim ya iyi ki varsınız...

Bu arada, Ruyameleğim, canım, seninle bekliyoruz bakalım Cuma'yı, hayırlısı olsun... Dualar bir yine...

14. 17 Nisan 2007
  15. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım yüreğimde dualarımda seninle rabbim hayırlısını nasip etsin.

16. 17 Nisan 2007
  17. elif_isra

elif_isra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kısslar belki aranıza katılalı sadece bikaç gün oldu ama hepinizi çok candan sevdim...Allah kimsenin emeğini boşa çevirmez inşallah...SİZİ SEVİYORUM.... bu arada bilge gökçen hepimizin yüreğine tercüman oldun sonsuz teşekkürler...
    AAAAAYYYYY çok duygulandım yaaa

18. 17 Nisan 2007
  19. çiçek 2

çiçek 2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    paylaşımlar gerçekten çok güzel. herzaman dualarıma ekliyorum. allahım tüm isteyenlere bebiş ver diye.