Hamile kalmak

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve eylulylcn tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : eylulylcn
  1. eylulylcn

eylulylcn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım ve yeni evlendim ve ilk reglim bu gün bitti. Ne sıklıkla ilişkiye girmeliyim ve hamile kalmak için ne yapmalıyım. Yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden sağolun.

2. 13 Ağustos 2009
  3. Osso

Osso sıfırdan başlamak Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim ne siklikla iliskiye girecegin onemli degil, adetinin ilk gununden itibaren 14. gun civari senin yumurtlama donemine denk geliyor, bu donemlerde iliskiye girerseniz hamile kalma olasiligin diger zamanlardan daha fazla.

4. 13 Ağustos 2009
  5. neptunee

neptunee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
  6. 13 Ağustos 2009
  7. Tugbademir

Tugbademir aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :KK46:canım benim ben de 7 aylık evliyim..ilk ay haricinde korunmadım diyebilirim ama olmuyo..artık idrar yoluma bağlıyorum bi de hemen olması küçük bi olasılıkmış gerçi hemen ilk günden hamiş olanlar da var ama..işte ben de hamile olmayı isteyenler arasındayım ama akışına bıraktım cnm..sakın stres yapma daha kötü oluyo psikolojik tramvaya kadar gidiyo yaşadım ordan biliyorum..her ay adetin gelince o kırmızıları gördüğün zamanki halimi anlatamam.o için güzelim sıkıntı etme stres yapma ilşikiye gir bebek için değil normal olarak..inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun kavuşuruz:))

8. 13 Ağustos 2009
  9. su1983

su1983 bebeğim artık annesiyle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 15 aylık evliyim ve 6 aydır bebek istiyoruz doktorlar bi ayda gebe kalma şansının %10 olduğunu söylüyorlar. düzenli adet görüyorsan adetinin ilk gününden sayarak 14-16-18 günlerde ilişkiye girebilirisin, internetten otomotik hesaplayıcıları kullanabilirsin. umarım tüm isteyen herkes en kısa zamanda meleklerine kavuşura.s.

10. 14 Ağustos 2009
  11. firdevsim

firdevsim Guest

cnm yeni evliyim diyosun.yeni evliyken geceler boş geçmez.ben evlendikten sonra bir kere regl olmuştum ve arkasından hemen hamile kalmıştım. seninde öyle olur inş.rabbim tez zamanda nasip eder inş.:Saruboceq:

12. 14 Ağustos 2009
  13. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    bence rahat ol akışına bırak

tadını çıkart bi alışın birbirinize , evinize , yeni hayatınıza ...

o geleceği zamanı bilir kaydirigubbakcemile5

faaliyetlere de ara vermeyin meşk olsun ayol eheeh

takmayın kafaya siz yapmanız gerekeni yapın sonra aa hastalanmadım olsun

sürpriz olsun....olmayadabilir o zamanada evliiğinizin üzerinden 1 sene geçtikten sonra

doktora başvurabilirsiniz.1 sene dolmadan tedaviye başlamıyorlar daha farklı bi durum yoksa tabii.

Ama olur inşallah.Hem bence eğer bir kaza kurşunu olmazsa yerimsenibenevlenir evlenmez hamile kalmanın

pek doğru olmadığını düşünüyorum çünkü yeni bi yaşam yeni bi hayat yeni bi düzen

insan bunlara alışmalı uyum sağlamalı o evin sorumluluğunu bir eş olarak kaldırabildikten sonra

o sorumluluklara bir de çocuk eklemeli

hem ne kadar tanırsanız tanıyın eşiniz sevgiliniz evet evlendikten sonra değişmeyebilir ama

belki başka yönlerini görüceksiniz belki çok çok daha iyi şeyler olucak

ama ilk önce birbirine alışmalı artık bir aile olduğunuz için ve doğacak çocuklarınızın sağlıklı ve birbirine

saygılı güzel bir ailede yetişmesi için evde nasıl bir hava olacak ciddi kararlar alınacağı zaman nasıl bir

tavır sergilenecek bunları oturtmak lazım ne yazık ki kağıt üstünde olmaz bunlar sen şöyle yap ben

böyle diyim olmaz yaşayarak yerleşmeli bazı şeyler.Ve siz çok farklı ailelerden birbirinize duyduğunuz

aşkla kurduğunuz yuvada öyle güzel esintiler oluşturmalısınız ki bebeğiniz olduğunda onu da kolayca

bu melodiye katabilmelisiniz.Ben böyle düşünüyorum karar eşlere aittir efendim.

saygılar. :CüvCüv:

Son düzenleme: 14 Ağustos 2009
  14. 14 Ağustos 2009
  15. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    walla akısına bırak derım ben... 5 ay takwım hesabı yaptım resmen. 6 ay aman olursa olur dedım o ay hamıleylım hıc de umudum yoktu. ne kadar hesap kıtap yaparsan beklentın o kadar artar o kadar stres yaparsın neden olmadı dersın. bırak kendılıgınden oluyo zaten olucaksa...

16. 14 Ağustos 2009
  17. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hehe yorumuna bayildim..geceler bos kalmaz...

18. 14 Ağustos 2009
  19. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım acele etme olur.daha yeni evlisin.ahh ahhh keşke evliliğimin ilk zmanına gitsem hemen çocuk yapardım:nazar: